Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok van köztettek olyan...

Lányok van köztettek olyan aki szereti a Violetta cimű sorozatot?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a sorozatról valamint

Martina Stoessel ről ?



2019. ápr. 2. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

A legjobb sorozat, értéket képvisel, mikor nézem, azt érzem, hogy minden a legnagyobb rendben, és újra gyerek lehetek, mikor kitombolom magam egy nehéz nap után.

A számok nap mint nap a fejemben vannak, fülbemászóak és nagyon illik a kerekterek hangjaihoz.

A szereplőkről nem is beszélve.

Minden nap azon dolgoztak, hogy a sorozat világhírűvé váljon.Meglett az eredménye!

Sokan azonban irigyek, és ez nagy hiba az embereknél... Ez alatt azt értem, hogy sok utáló oldal létezik, és szerintük csak a szerelemről és Violetta érzelmi hullámairól van szó...

Tévedés. Felszínesen meglátva könnyű rosszul ítélni valamit. A zene iránti szenvedély a fő érték. Engem minden mellett ez ragadott meg a leginkább.


Martina Alejandra Stoessel Muzlera vagy csak egyszerűen Tini...

Kezdettől fogva csak szimpatizálni tudtam a karakterével, nem értem, miért bántják a stílusa, a kedvessége, és a vidámsága miatt.

A kisugárzása a képernyőn keresztül érződik.Tökéletes erre a főszerepre. Azonban akik egy kicsit utánajártak a dolognak, tudják, hogy Tini személyisége merőben eltér Violetta kislányos stílusától. Sokkal rockosabb és komolyabb stílust képvisel, és mostanra már a zenei karrierjében is másfajta stílust próbál ki.


Ő a fénysugaram, az idolom, a példaképem, és ez most már nem egy gyerekes szeszély számomra. Ha egy embert is képes valaki így átváltoztatni, akkor érdemes rá felfigyelni.


És nálad mi a helyzet kérdező?


19/L

2019. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Régebben néztem, és szerettem is... Az első pár részt. Utána azonban nem tetszett, hogy minden rész arról szól, hogy Violetta vajon melyik fiút választja. Egy idő után idegesítő lesz a karaktere, a fiúk versengése nevetséges, a zenékről nem is beszélve. Ha egy jó zenés+szerelmes sorozatot akarsz nézni, akkor ajánlom figyelmedbe az Austin & Ally - t. Ezerszer igényesebb.
2019. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aaaah imádom
2021. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!