Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Goose, a Flerken mekkora...

Goose, a Flerken mekkora eséllyel szállhatna harcba Thanos ellen?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ő lesz a titkos kulcsfigura akinek esélye lehet a titán ellen?

(A kérdés komoly, mivel nála van a Tesseract, így komoly erővel bír, mégsem számol vele senki, csak a gazdájával, aki viszont mint kiderült nem tud időutazni szóval mégsem lesz döntő tényező.) Én nem lepődnék meg ha ő lenne a sötét ló (akarom mondani sötét macska), ti mit gondoltok erről? mennyi esélye lenne Goosenak thanos ellen?



2019. ápr. 3. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivan? :D Hogy lenne már nála a Tesseract? Az ott van Thanos kezén, mint kő.


Amúgy semmi esélye nem lenne, csak egy mellékfigura. Nincs jelentősége szerintem.

2019. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket a kérdéseket nem értem. Tényleg senkinek nem eset le, hogy a Marvel kapitány 1995-ben játszódik? (Nekem úgy rémlik még ki is volt írva. De, ha nem akkor is egyértelmű, hogy a 90-es évek, jóval a Bosszúállók és a Vasember előtt. pl. Fury-nak még megvan a szeme!!)

A Tesseract-ot ellopta Loki a Shield-től a Bosszúállók 1-ben, onnan kezdve meg egyértelmű az útja.


Goose meg ha még él, akkor is csak egy háziállat. Semmi esélye Thanos ellen, ugyan úgy, ahogy pl. egy tigrisnek se lenne.

2019. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!