Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Netflix feliratok mikor jonnek ki? egybol a resszel jon hozza felirat?

Eppen a Riverdalera vagyok rakattanva,szoval ha befizetek Netflixre amint kijon a resz akkor lesz hozza magyar felirat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Riverdale, Netflix, felirat, sorozat

ápr. 3. 21:03  Privát üzenet  

A válaszok
A Riverdalehez nincs magyar felirat.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 3. 21:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja az jo,teljesen abban a hitben voltam,mert videan neztem es ott volt,de akkor az is kiderult hogy masol jotekonykodnak :D

# 2/4Időpont ápr. 4. 06:48 Privát üzenet

Igen ez elég idegesitő a Netflixben...

Én szívesen fizetek érte, jó támogatni mert egy remek ötlet.

De miért nem lehet gyorsan kiadni, akar premier idején multilanguage feliratot?

A sorozatok 90%-hoz nincsen magyar felirat, amihez meg van, na ahhoz is évekkel a megjelenés után lett hozzá adva.

Így kénytelen vagyok a sorozataikat "kalózkodi" rosszabb minőségben, mert lehet, hogy szégyen de nem tudok olyan jól angolul.

Bár beszélek nyelvet az anyanyelvemen kívül, az sem populárisabb mint a magyar...

Ugyan én így is fizetek a Netflixért, de szar érzés, hogy közben alig használom. Ráadásul így a statisztikákat sem befolyásolomy szóval lehet egy kedvencemet mondjuk amiatt kaszálják mert én sem és esetleg mások sem a netflixen nézték... (Annak ellenére hogy magáért a netflixért fizetnek)

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 5. 18:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat en sem vagyok jo angolbol annyira,csak par mondatot ismerek fel.De mar 1 hete elhataroztam,hogy jobban fogom tanulni!

16F

# 4/4Időpont ápr. 5. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki már látta az ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE-t, mondana véleményt? Jó volt? A könyvhöz képest milyen? Angol felirat volt hozzá? (magyarban nem is reménykedem :D )
A Pandora HEarts animét vajon lefogják adni magyarúl? Vagy lesz hozzá normális Magyar felirat?
Romantikus sorozatokat keresek amiben angolul beszélnek és van hozzá felirat?
Amikor egy angol nyelvű sorozat kijön (pls most az agents ofshield 5. Évada) akkor kb mennyi idő szokott lenni amíg jön hozzá az online feliratos rész?
Ismeritek a Wisdom Teaching sorozatot, ha igen létezik hozzá felirat vagy valaki foglalkozik vele, már mindenhol kerestem?
Fontos! Vannak-e olyan magyar filmek, amiket leszinkronizáltak angolra és van hozzá magyar és angol felirat?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!