Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel kapitányról mi értelme...

Marvel kapitányról mi értelme volt filmet csinálni vagy úgy egyáltalán behozni ezt a karaktert?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok hogy pénzügyileg váratlanul sikeres lett a film meg még tán rekordot döntött, az egy dolog (ezt amúgy a mai trendeket elnézve egy új Vasember vagy Amerika kapitány film is tudta volna), hanem magának a Marvel-moziuniverzumnak a szempontjából, őt miért kellett megalkotni a filmvászonra? Mit tesz hozzá egy n+1-edik új hős a történethez? Éppen az volt eddig is már a baj hogy túl sokan voltak, a Végtelen háborúban 5 percet se kapott a többségük (még a "nagy öregek" közül se mindenki), erre megszabadulnak pártól, de csak azért hogy utána megint újakat hozzanak be a helyükre? Nem értem, én nem látom mi szükség volt erre a nőre, mi volt neki a célja?

2019. ápr. 5. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyszerűen az, hogy amíg fut a szuperhős vonat addig meglovagolnak minden egyes karaktert. A csapatos filmekben meg bőven elég a pár perc egy-egy hősnek mert a rajongók ugyanúgy elmennek a filmre, ha 2 perc jut a kedvenc szereplőjüknek mint ha 2 óra.

A világ és a történet szempontjából teljesen lényegtelen hányan vannak. Nagyon nem erről szól az egész szerintem.

2019. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem, attól hogy hype van, miért nem inkább a régi karakterek kidolgozásán, sorsaik lezárásán dolgoznak? Bőven lenne még potenciál Thorban, Hulkban, Fekete özvegyben stb. Ők meg mind lógnak a levegőben.
2019. ápr. 5. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg mi lett az X-men-ekkel. Ott fix karakterekkel dolgoztak. Kifulladt a széria. Aztán toltak egy hard resetet és teljesen új történelemmel újraindították a szériát. Az is kifulladt.

Ez a módszer még működik.

2019. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a Bosszúállók film után Amerika kapitány és Vasember is kiszáll, így muszáj új karaktereket behozni, ha folytatni akarják a filmsorozatot. Ezt pedig érdemes a régi karakterek kiírásával párhuzamosan megtenni. Valószínűleg részben azért is voltak sokan kíváncsiak a Marvel kapitány filmre (és korábban ugyanígy a Fekete párduc filmre is), mert a Bosszúállók teljes megértéséhez jobb ismerni ezt a filmet is. A Bosszúállók filmre is valószínűleg a régi, már megkedvelt karakterek miatt mennek el, nem az újakért. Viszont menetközben valószínűleg sokan meg fogják kedvelni Marvel kapitányt is, és később sokkal szívesebben mennek el majd az önálló filmjeire. Ha a Bosszúállók film után hozták volna be őt egy önálló filmmel, valószínűleg azt sokkal kevesebben nézték volna meg, mint most. Amerika kapitány és Vasember elég meghatározó egyéniségek ebben az univerzumban, ha őket kiírják, valószínűleg sokan úgy érzik majd, hogy a történet lezárult - hacsak nem gondoskodnak a készítők időben az utánpótlásról.
2019. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a régi történetek közül egy pár, a mostani Endgame-ben fog lezárulni és azért raknak be új karaktereket, hogy folytatni tudják a történetet. Sok színész kiöregedett vagy elfáradt és már nem vállal új filmeket (lsd.: Chris Evans hivatalosan sem írt alá új szerződést, de Downey-ról is rebesgetik, hogy ez az utolsó Marvel filmje), így kell pár új arc akikkel tovább lehet húzni a sztorit.
2019. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy veszteség után az tűzeli fel a legjobban a rajongókat ha jön egy "megváltó" valaki aki mindent megold... és ez sokaknak nem tetszett (nekem maga a film tetszett de azért remélem az egész végjáték nem róla fog szólni hanem tényleg lezárják azokat a kérdéseket amiket akár az első vasember óta is fel tudunk tenni) pénzügyileg pedig elképesztően megérte nekik de erre számítani is lehetett. Az emberek 98%-a azért ment el mert meg akarta nézni a végjátékot. Mondjuk ezek alapján a végjátéknak is brutális bevételei lesznek. De mindent összevéve 2 dolog:

1. Mert pénzügyileg megéri

2. Magába a történetbe jól jön valaki aki erőt ad vagy legalább egy kis reményt

2019. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!