Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meddig vetítik a Marvel...

Meddig vetítik a Marvel Kapitányt?

Figyelt kérdés
Még nem láttam és tudni szeretném, hogy meddig van lehetőségem elmenni a moziba.

2019. ápr. 5. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még jó sokáig. Pedig jó lenne ha már levennék a műsorról hogy végre kijöhessen DVD-n is, mert engem is érdekelne.
2019. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem sokáig, mert jön az új Bosszúállók és nagyon fontos lesz hozzá a Marvel Kapitány...

Ha esetleg már nem vetítik mire kijön, akkor nem nézem meg egyiket sem és majd csak azért is lekalózkodom.


Elég undoritó ez az üzletpolitika amúgy.

2019. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még vagy 1,5-2 hónapig.kb 3 hónap kell egy film kifutásáig míg megjelenik dvd-n.
2019. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem májusban leveszik a műsorról a legtöbb moziban. Jön a nyári blockbuster szezon. De amúgy addig adják, amíg van nézettsége.

#1: A DVD kiadás nem attól függ, hogy meddig adják a mozik. A Bohém Rapszódiát is adják még Pesten, pedig már rég kijött a DVD.

2019. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!