Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Manga fordítók! Ti honnan töltitek le a mangákat?

Szeretnék belevágni egy manga fordításba, viszont nem tudom honnan tölthetném le a mangát. És ha lefordítottam akkor hogyan rakhatnám fel, milyen formátumban és hova?

Keress kérdéseket hasonló témákban: manga, fordítás, angol, magyar, oldal, letöltés

ápr. 7. 20:54  Privát üzenet  

A válaszok

Nyaa.si teli van japán Raw-okkal, de hivatalos angol kiadásokat és angol fanfordításokat is lehet találni.

Csatlakozz egy fordítócsoporthoz, vagy blogra szokás még talán felrakni őket.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 7. 23:53 Privát üzenet

Én személy szerint az egyik angol mangaolvasóról töltöttem le, mert új volt a manga mikor fordítottam, sok helyen nem volt elérhető. Persze a vízjelek miatt ez így nem a legoptimálisabb, ezért ha teheted tényleg a raw-okat használd, bár én is csak ritkán találtam jó minőségben - van, hogy én javítottam fel.

Nem kell feltétlen fordítócsapathoz csatlakoznod, én is egyénileg csináltam, így bár kicsit lassabb a dolog, nem függsz másoktól. AnimeAddicts-ra nyugodtan be is küldheted a fordítást, az ottani adminok átnézik, feltöltögetik és egy idő múlva kikerül. :) Oda zip-fájlba kérik, azt hiszem jpg-ként, de nem emlékszem az követelmény-e.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 10. 17:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Boldog karácsonyt mindenkinek! Ti hol töltitek idén a karácsonyt?
Mangát fordítok, és leragadtam. Hangeffekt, KER-POW! A karakter kinyit egy ajtót, és kirobban egy csomó könyv. Hogy lehet ezt magyarra behelyettesíteni?
Valaki lefordítaná angolra? Az online fordítók nem a legjobbak. "Nem fog törlődni a rendelésem 2 nap múlva? Vagy újra meg kell majd rendelnem? "
A fordítók jól keresnek?
Angolul mi az a kifejezés ami az balakba való huzatfogót jelenti? Huzatfogó párnákra gondolok. A fordítok nem tudnak értelmes választ adni.
A fordítók is anyanyelvi szinten beszélik a nyelveiket vagy csak írásban?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!