Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a legkevésbé szimpat...

Nektek ki a legkevésbé szimpatikus Marvel-hős?

Figyelt kérdés
És miért nem kedvelitek, mi az ami nem szimpatikus benne?

2019. ápr. 7. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

sólyom szem, fekete özvegy értelmetlen karakterek. Semmi szuper erő, mégis mindig életben maradnak. Hülyeség.

Ant-mant erőltetettnek találom. A többi nagyon bejön.

2019. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nincs senki, aki kifejezetten unszimpatikus lenne, de a Dr. Strange film eléggé felfoghatatlan. :D Csinál ezt azt, varázsol, szétfolyik a kép, minden történik összevissza. :D Nem tudtam igazán élvezni. A Galaxis őrzőit éreztem a leginkább fölöslegesnek, de már velük is kibékültem, de nekem nem jött át annyira.


Viszont az első válaszolóval ellentétben és Hangyát kifejezetten kedvelem, Darázzsal együtt. :)


Úgyhogy, ha muszáj választanom, akkor Drax és Nebula talán.

2019. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sincs olyan karakter,aki ellenszenves lenne :D még először nem szerettem az őrzőket és Clintet se. De már egy ideje ők is szimpatikusak, mind :) ha muszály lenne választani, akkor is csak Nebula jutna eszembe. Senki más. Imádom a hősöket, de főleg együtt :) Loki a kedvencem :D és igen, kb ő is hősnek számít ;)
2019. ápr. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fekete párduc, Skarlát boszorkány és Sólyom. Nem kifejezetten ellenszenvesek, csak olyan semmilyenek.
2019. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fekete özvegy
2019. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Skarlát boszorkány és Vízió, mert iszonyat potenciál van a karakterekben, mégis mind a ketten inkompetensek, csak bénáznak minden helyzetben... Az ilyet utálom, mert igazából Sólyomszem és Fekete özvegy se egy érdekes karakter, de rajtuk legalább látszik, hogy odateszik magukat és mindent beleadnak.
2019. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sólyom.

Mint Sam Wilson bírom, de Sólyomként tök fölösleges sztem

2019. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem Marvel kapitány volt unszimpatikus a Végjátékban, bár nem sokat szerepelt benne, és a saját filmjét még nem láttam, szóval nem ítélném el teljesen elsőre...
2019. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Agent_drag válasza:
Én vagyok talán az egyetlen aki nem szereti vasembert. Thor sem a kedvencem de azért (szódával el megy) jobb. Azért nem szeretem Tony Stark karakterét mert szerintem nagyképű.
2019. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!