Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a south parkról?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A 18. évadtól nagyon ellaposodott, és már nem nagyon értem. Már csak azért is, mert átment amerikai belpolitikába, és nem ismerem az amerikai belpolitikát, nem élek benne, így nem értem a paródiát sem. Már nem tudnak olyan témát felhozni, amit nem veséztek még ki. A régi évadokat nézem, az újakat egyszer néztem meg, merthát mégiscsak rajongó vagyok, de többször nem fogom azt hiszem.
2019. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeretem, örök kedvenc, de én is egyetértek azzal, hogy ellaposodott. Éppen ezért nem szeretem, amikor a végtelenségig nyújtják a sorozatokat, mert már az összes szikra kiszállt belőle, de ők még húzzák-nyúzzák, mert van benne pénz. Undorító.
2019. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!