Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, a Végjátékban...

Mit gondoltok, a Végjátékban feltűnik Adam Warlock vagy Jean Grey?

Figyelt kérdés

Ti melyiket tartjátok valószínűbbnek? Mind a kettőre van esély, Warlock ugye készülőben volt már a Galaxis őrzői 2. végén, Grey behozatalával pedig be lehetne kötni az X-Meneket a Marvel-moziuniverzumba, úgyis jön nyáron a Sötát Főnix.

Illetve még ugye Marvel kapitányt, Sólyomszemet/Ronint meg Hangyát is emlegették mint kulcsfigurát (utóbbiról egészen elképesztő dolgokat olvastam, hogy összezsugorodik cukorka méretűre, felmászik Thanosba és ott visszaváltozik, így ölve meg a titánt.

Szerintetek ezen 5 karakter közül ki lehet a befutó aki le tudja győzni a titánt?



2019. ápr. 10. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Se Adam, se Jean nem valószínű. Új karakterek behozása a filmbe sok rajongónak csalódás lenne (amit ugye el akarnak kerülni.) Az emberek azt akarják látni, hogy a meglévő karakterek hogyan győzik le Thanost, nem azt, hogy egy random, még be nem mutatott karakter hogy Deus Ex Machinázza végig a filmet.

Jean még azért sem lehet...Mert az MCU és az X-men filmes univerzum két külön világ. Ha összefűznék őket csak hatvanmillió lyuk keletkezne a történetben.


Marvel kapitány nyilván kulcsfigura lesz, csakúgy mint Hangya (a kvantumvilág miatt, nem -az amúgy rohadt unalmas- s*ggbefelmászás miatt.)

Roninba nem vagyok biztos, pontosan hogy játszhatna kulcsszerepet, de meglátjuk.

2019. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Új karakterek behozása a filmbe sok rajongónak csalódás lenne"

Marvel Kapitány is új karakter, ennek a gondolatmenetnek a mentén neki se szabadott volna bekerülnie...

2019. ápr. 10. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Új karakter mint az MCU-ban. Marvel kapitánynak már van egy filmje.

Adam Warlock három képkocka erejéig feltűnt egy stáblista utáni jelenetben, nehezen lehetne rá mondani hogy jól felvezetett karakter. A filmnézők többsége azt se tudja ki az.

2019. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy X-Men (vagyis Jean se) fog feltűnni az elkövetkezendő minimum 3 év MCU filmjeiben. Csak kicsit kéne utánaolvasni a témának

Warlock-ra van esély, de erősen kétlem.

Az őt karakterből marad három, és ennek a háromnak se lesz egyedüli győzelme. Megvárod a filmet és megtudod. Ennyi.

2019. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jean Grey tuti nem fog feltűnni benne jogi dolgok miatt. Különben már lehet behozták volna a mutánsokat korábban. Bár én nem örülnék neki, szerintem jó így, hogy nekik külön univerzumuk van. Bár később lehet mégis behozzák őket.


Viszont egy előttem szóló jól leírta. Azok fognak szerepelni és legyőzni Thanost, akik már szerepeltek korábban. Pl Marvel kapitány a saját filmjében stb.

2019. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!