Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » DC összes szuperhőse vs...

DC összes szuperhőse vs Marvel összes szuperhőse, akkor ki nyerne?

Figyelt kérdés
DC, Marvel, Pókember, Batman, szuperhős, Vasember, Aranyember, Gyémántember

2019. ápr. 10. 22:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És ha van Vasember, akkor hol van az Aranyember? Gyémántember meg miért nincs? Túl sok a kérdés...
2019. ápr. 10. 22:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez megtippelhetetlen. Amúgy is a készítők döntenék el, hiszen nem lehet összemérni semmi alapján sem az erejüket. Na meg van már pár ilyen kérdés. :)
2019. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Chuck Norris.
2019. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Marvelista vagyok, úgyhogy szerintem a Marvel, mivel nekik ott van a legcsodálatosabb legerősebb nő a világon.;)
2019. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

#4 kire gondolsz, Skarlát boszira? :D Ő tuti nem a legerősebb, bár tény hogy nem gyenge ellenfél, de Thanosnak semmiség volt kinyírni.


Amúgy szerintem ez összeállítás kérdése. Néhány karakter döntene, a Marvel oldalán aki számítana igazán az Thor, Strange, a DC-nél meg Superman leginkább.

2019. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös

Skarlát Boszi megállította Thanost, miközben már nála öt végtelen kő. Az más dolog, hogy a csettintésben elporladt

2019. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy van már jópár ilyen kérdés, mindet Ő tette fel, Ő a "ki nyerne?"-elmélkedő! :D Ezt így nehéz lenne megmondani, akit a készítők akarnak! Komolyan nem hiszem el, hogy nincs jobb hobbija!
2019. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem Skarlát Boszira. Marvel Kapitányra. Alig várom, hogy lássam ahogyan a földbe döngöli Thanost a.:D
2019. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, biztos úgy lesz. Akkor már Vasember vagy Thor is rég földbe döngölte volna. Nem tudom feltűnt-e hogy nekik se ment. Thanost nem a feminizmus ereje győzi le. Ahogy Vasember nem bírt el Thanosszal, egy ugyanolyan szereplő, csak nőben pláne nem fog vele elbírni.
2019. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Marvel kapitány semmivel sem erősebb mint Vasember. Ugyan Carolnak szuperereje van, de tulajdonképpen Tonynak is ott a "szuper esze", mégha ő neki pénz is kell a páncéljaihoz. Szerintem tényleg egy szinten vannak. Szóval annyira Carol se "nagy szám", bár nekem egyik kedvencem lett :D

Egyébként én a Marvelre szavazok, de ahhoz hogy ez a két csapat harcba keveredjen egymással, mellőzöm azt hogy külön dimenzió, valami egetrengető ok kellene ahhoz, hogy összecsapjanak. Ha van két nézet, én azt sem garantálnám 100%osan, hogy minden Marveles egyetértene a Marveles oldallal, míg az összes Dc-s a Dc-sek oldalán akarna lenni. Nem akarnának ők harcolni egymással :) szerintem haverok lennének néhányan, pl Flash és Pókember, vagy Vasember és Batman :D Az viszont tuti, hogy túl sokan lennének.

2019. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!