Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet bekerülni a Sorozat...

Hogy lehet bekerülni a Sorozatbarat oldalra? Láttam hogy lehet regisztrálni pénzért. Végül kiderült hogy átverés.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy tagnak kell meghívót küldenie neked.
2019. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor keresek egy oldalt ahol lehet szerezni meghivot. Koszi a valaszod
2019. ápr. 12. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, te se álltál kétszer sorba az észért, mikor osztogatták. Pedig elsőre a kapu zárva volt...


Láttad, hogy regisztrálni kell, pénzért, hogy bekerülj. Megkaptad a választ, hogy csak tag tud meghívót küldeni neked. Ahelyett, hogy egy tagot keresnél az ismerőseid között, vagyok azok ismerősei között, keresel egy oldalt, ahol adnak meghívót - valószínűleg pénzért (előre utalj, lehetőleg).

2019. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemkell senkitse sértegetni. Elősször kérdezz h mire gondoltam azzal az oldallal aztán irj ieneket. Valószinűleg nem ismersz FB oldalakat vagy csoportokat ahol lehet kérni meghivót. Na úgyhogy elósször lehet gondolkodni vagy kérdezni aztán kritizálni. Köszi
2019. ápr. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!