Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
karwomen nevű felhasználó kérdése:

Keresek egy filmet!?

A film egy kéttagú családról szól, ahol a lány egyik este eltűnik egy tónál. Aztán később nyomozni kezdenek utána, és kiderül, hogy lelökték a völgybe... A nyomozó nőnek a fia tette. Egy hétig keresték és még mindig életben volt.

Remélem érthetően elmagyaráztam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, eltűnés, spoiler, család, apa, megszálottság, rendőr, nyomozó, , szikla

ápr. 13. 19:59  Privát üzenet  

A válaszok
Keresés

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 13. 20:30 Privát üzenet
Ne már, kb. egyszer végre ismerem a filmet, amit keresnek, erre már megválaszolták :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 13. 20:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mennyire irronikus, hogy le is írtam a címét, de nem emlékeztem rá 😂

# 3/3Időpont ápr. 13. 20:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Filmet, könyvet, sorozatot vagy animét keresek!?
Egy filmet keresek kb. a 19 sz. Játszódik angliában vagy franciaországban egy kovácsfiubol nemes embert akarnak faragni és valamilyen rokona aki már idősebb tőle segít neki,...
Keresek egy filmet már régóta barlangos vagy bányászós?
Keresek egy filmet,24 éve láttam! Hátha valaki felismeri?!
Egy vak lány és egy ló filmet keresek?
Szeretem a háborús dráma filmeket. Olyan filmet keresek, mint a zongorista, a könyvtolvaj, Hitler-a gonosz születése, a bukás-Hitler utolsó napjai stb. Vannak még ezeken kívül hasonlók?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!