Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az nagyon gáz ha az jackass 2...

Az nagyon gáz ha az jackass 2 a kedvenc filmem?

Figyelt kérdés
Nem mondom azt hogy a legjobb film, sőt még azt sem hogy a legjobb vígjáték, de valahogy ez a film fogott meg a legjobban a maga egyszerű humorával, és nagyon belopta magát a szívembe, ahányszor megemlítem bármilyen társaságban hogy nekem a kedvenc filmem, azt mondják hogy retardált vagyok hogy ez nekem tetszik, szerintetek igazuk van, nyugodtan írhatok bármilyen véleményt nem fogok megsértődni

2019. ápr. 14. 19:22
 1/1 AncsA(6)3 ***** válasza:
100%
Nyilván mindenkinek más az ízlése, szóval ha téged a Jackass 2 fogott meg, akkor az teljesen valid. Nem biztos, hogy sokan meg fogják érteni, de az már más dolog. Élvezd a filmet ahogy szeretnéd, és ne halgass azokra akik nem értik, hogy nem mindenkinek ugyanaz tartozik a kedvenc vígjáték kategóriába.
2019. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!