Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnézzem angolul vagy várjam...

Megnézzem angolul vagy várjam meg a magyar szinkront? (Trónok harca 8. évad)

Figyelt kérdés

Alapesetben ez nem lenne kérdés, hogy megvárjam-e, de május 12-én jön csak magyarul és az 1 hónap. Ennyi idő alatt kizárt, hogy el tudom kerülni a spoilereket. Ti mit fogtok csinálni?

(nem szeretem angolul nézni a fimeket/sorozatokat)


2019. ápr. 15. 21:43
 1/8 anonim válasza:

Kénytelen leszel angolul magyar felirattal. Én meg nem szeretem őket magyarul:D

Ajánlom nézd meg feliratosan mert nagyon jó volt😍😍

2019. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már most is van magyar felirat a HBO-n? Az előző évadokat csak tavaly néztem.
2019. ápr. 15. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
ma reggel 5-kor felirattal néztem,tökéletes.május 12-re szinte vége az évadnak.spoiler mentesség?kizárt hogy sikerülne,hacsak nem egy másik bolygón élsz addig
2019. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Max ha kerülöm az internetet addig. Szerencsére senki nem nézi ismerősi körömből. Hát nem tudom, az a baj, hogy épp tegnap kezdtem az egészet megnézni. Szerintem megpróbálom kivárni. Aztán az első spoilernél amit kapok nézem is meg. Szóval nemsokára nézhetem is van egy olyan érzésem.
2019. ápr. 15. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a problemad angolal. Eredeti hang. Olvasni gondolom tudsz.. nem jelent problemat..
2019. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gond mert, sokkal kevésbé élvezhető nekem szinkron nélkül.
2019. ápr. 18. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a magyart vàrom, és spoilerbe se futottam bele. Illetve ignoràlom nem olvasom nem nézek meg semmit ami Got hoz kapcsolódik.
2019. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én megnéztem angolul. Annyira nem volt szörnyű.
2019. máj. 14. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!