Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy szent szarvas meggyilkolás...

Egy szent szarvas meggyilkolása. Kinek hogy tetszett?

Figyelt kérdés

#film #rossz #szent #szarvas #2017 #meggyilkolása
2019. ápr. 18. 04:03
 1/5 A kérdező kommentje:
szerintem egy értelmetlen, nézhetetlen katyvasz. Sajnálom hogy 2 órát ennek szenteltem a drága időmből...
2019. ápr. 18. 04:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt film, és még valami egyedit is sikerült alkotnia, de nem tudnám egyértelműen azt mondani rá, hogy tetszett, szemben mondjuk A homárral (a rendező egyik korábbi filmje). Örülök, hogy megnéztem, mindenképp egy élmény volt, de nem fogom évente újranézni.
2019. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerinted a srácnak hogy sikerült elérnie ezt a családdal? valamit beadott nekik? vagy valami pszichoterápiát alkalmazott rajtuk kb mint a Get Out-ba? ezt kifejthette volna a film szerintem
2019. ápr. 18. 19:51
 4/5 A kérdező kommentje:
egyébként nekem a Homárnál jobban tetszett, de mindkettőt unalmasnak és túl művészkedősnek gondoltam :D annak ellenére hogy van pár "művészfilm" amit szeretek.
2019. ápr. 18. 19:53
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy valszeg a kulcstartókkal mókolt valamit, most hogy belegondoltam :D
2019. ápr. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!