Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a horror filmenk a címe?

Mi ennek a horror filmenk a címe?

Figyelt kérdés
Kicsi voltam mikor láttam de a lényege az hogy egy gimiben játszódik van benne egy szőke hajú lány és egy barátja akinek egy hasbeszélő bábja van... a báb néha furán viselkedik. A fiú akié a baba az egyik órán beszélteti aztán a tanár elveszi tőle és egy szekrénybe csukja aztán óra végén mikor kiakarják venni már nincs a szekrényben a bábú. Van egy rész mikor a lány nyitott ablaknál alszik és a báb bemászik az ablakon és megtámadja a lányt ő kiabál az anyukája pedig beszalad a szobába és azt mondja a lánynak hogy csak rosszat álmodott. A végén pedig van egy színház talán, ott akarják megölni a babát mert valaki azt mondta nekik hogy ha kiveszik a szívét a bábnak akkor az meghal. Ott van valami agy is az nem tudom lényeges e...a végén pedig azt hiszem sikerül megölni a babát. Mi lehet a cím?

2019. ápr. 18. 11:56
 1/1 A kérdező kommentje:
A báb a halálos halgatás című filmre hasonlít de a trailer alapján nem az és nem is a Chuky
2019. ápr. 18. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!