Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szolgálólány meséje jó...

A szolgálólány meséje jó sorozat? Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Jó, de a témája miatt nem feltétlenül való mindenkinek.
2019. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nagyon nem tetszett a témája miatt
2019. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit nyomasztó, de nekem összességében nagyon tetszett. Szerintem érdemes, én ajánlom.

Zárójelben és csak nagyon félve írom le, hangsúlyozva hogy Isten ments hogy mindenbe aktuálpolitikát keverjek, de kicsit ijesztő számomra a párhuzam Orbánék épülő rendszerével, a hagyományos családmodell mindenáron való erőltetésével és a születésszám emelése körüli őrülettel, egy bigott vallásos párttal súlyosbítva a kormányban. Átfutott a fejemben a gondolat hogy akár eljuthatunk idáig is ha nem vagyunk észnél. Tehát legyünk észnél.

2019. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az ilyen jellegű történeteket, de szerintem csak az első évad volt jó, a harmadikat el sem kezdem.
2019. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó. Nekem kedvencek között van. Elgondolkodtató.
2019. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
75%
Jó sorozat. Viszont a valóságban pont fordítva történik a dolog. A férfiak nemzőképessége csökken folyamatosan, amit a tudósok se tudnak megmagyarázni, miért. Szóval a szolgálósrác meséje lesz az életszerű. :)
2019. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor elsőre hallottam a sorozatról nem tetszett de az előzetes után megnéztem. Annyira jó, könyvben is megvettem :)
2019. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 HalkHogen ***** válasza:
24%
Másfél rész után föladtam. Egyrészt a téma sem tetszett, másrészt a főszereplőnőt is ocsmánynak tartottam.
2019. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Aki a magyar politikai helyzetre érzékeny, annak egyenesen bosszantó lesz, pedig nagyon jó sorozat.
2019. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Jó sorozat remek színészekkel,de szerintem a sztori durvább és megrázóbb mint egy horror film.
2019. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!