Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire gáz egyedül moziba...

Mennyire gáz egyedül moziba menni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Egyedül?


Be sem engednek! Én mindig veszek 3-4+ jegyet és viszek magammal hajléktalanokat, hogy ne dobjanak ki, mert egyedül megyek. :(


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2019. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdés is sértő.

Miért lenne gáz? Egyáltalán miért merül ez fel benned?

Érdekek egy film? Menj el rá. Kész. :)

2019. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem már moziba egyedül, szerintem nem gáz. Bár a jegyvásárlásnál eléggé meglepetten kérdezett vissza a srác, hogy tényleg csak egy jegyet szeretnék-e, úgyhogy nem hiszem, hogy sokan szoktak egyedül menni.
2019. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mostanság fél óránként meg van kérdezve.

1. Miért lenne gáz?

2. Kinek mi köze hozzá?

3. Miért mindenki a Végjátékra akar menni?

2019. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

Igen most látom ,hogy tegnap is valaki megkérdezte. Úgy látszik a végjáték sokakat érdekel :DD

2019. ápr. 24. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:

#1-es, honnét szedted ezt az irtó nagy baromságot?! De igen, beengednek egyedül is, elvégre ha tényleg csak magára a filmre vagy kíváncsi...

Én 2010-ben egyedül mentem, hogy beváltsam a maradék 1 kultúrautalványt, de más meg amúgy sem akart velem jönni, pedig szívesen ráfizettem volna! A pénztáros egyáltalán nem lepődött meg, rendesen odaadta a jegyet, inkább én lepődtem meg nagyon, hogy tökre egyedül voltam az egész teremben! :O De rendesen időben levetítették így is. Úgy látszik, rajtam kívül senkit sem érdekelt ez a film, legalábbis abban az időpontban! :/ (Bérgyilkosék)

2019. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.: Vicc, szarkazmus, érted?


Egyedül menni meg nem gáz. Nem kötelező minden mozizásnak társas eseménynek lenni.

2019. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es azért, mert a Bosszúállók 4 rohadt jó lesz :D csak ne spoilerezné le senki :/
2019. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!