Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek ezt a filmet (többi...

Ismeritek ezt a filmet (többi a leírásban)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy régi filmet keresek. Nem tudom se a címét se az egész sztorit. Arra emlékszem, hogy egy lányról szólt aki pénzt akart keresni és egy ügynökséghez(?) vagy valahova kiközvetítették és az volt a feladata, hogy bemenjen egy hálószobába egy idős nő adott neki egy csésze teát amit minden alkalommal meg kellett innia, és elaludt. Általában idősebb férfiakkal gazdagok(és öregek) aludt együtt. Nem tudom, hogy tudta-e hogy mit csinálnak vele arra nem emlékszem, csak arra, hogy egy alkalommal amikor a taxiban ült ment haza felfedezett egy egy pontot a füle mögött ami fáj ( az egyik faszi ott nyomta el rajta a csikket) innentől lett neki gyanús azthiszem az egész. Meg talán az egyik férfi infarktusban meg hallt mellette és arra ébredt. Ha valaki tudja,hogy ez mi kérem írjon köszönöm :D



2019. ápr. 24. 16:21
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Csak azért válaszolok mert mostmár engem is érdekel:)

2019. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sleeping Beauty (2011)
2019. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!4 Ez az <3
2019. ápr. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!