Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pókember-filmekben szerintet...

A Pókember-filmekben szerintetek ki volt a legjobb női főszereplő?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 11:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Nálam egyértelműen a Tobey Maguire - Kirsten Dunst páros, bár tény, hogy az eredeti trilógiát sokkal jobban szerettem... Hitelesen alakították a szerelmespár vívódását, ezt a szálat hiányoltam a későbbi filmekből. Nem vagyok Marvel-film rajongó, ez az egyedüli franchise, amit megnéztem, pont az első (és főleg a második) film miatt, mert nagyon megfogott azzal, hogy elvileg akciófilmről lenne szó, mégis tombolnak benne az érzelmek, és a hormonok is... A verekedős jelenetek nem voltak ilyen hatással rám... Talán azért, mert a színészek mindkét karaktert "emberi módon" formálták meg, lényegében két utat kereső fiatal, akik bárki lehetne (most ne számítsunk a mesebeli szupererőt). Szerintem az eredeti trilógiának (a többi Már el-filmmel ellentétben) van története, ami nem pusztán arról szól, hogy legyőzik-e a gonoszt, hanem arról is, hogy összejönnénk-e a főszereplők, és együtt tudnak-e maradni... Szerintem ez sokkal izgalmasabb kérdés volt mindhárom filmben...
2019. ápr. 25. 11:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Mary Jane a kedvencem. Meg Gwen Stacy az ASM 2-ben. Sexxxy!!!
2019. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!