Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler, Bosszúállók végjáték...

Spoiler, Bosszúállók végjáték kérdések?

Figyelt kérdés

1. Miért nem hozták vissza Tonyt, akár időutazás, akár a kesztyű segítségével?

2. Hol volt loki és vízió? Miért nem láttuk?



2019. ápr. 26. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Loki es vizio meghaltak.

Stark az űrhajón ragadt a kék csajal.

2019. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez még az előző részben, a végtelen háborúban volt. Én a legújabbról beszélek.
2019. ápr. 26. 11:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Loki és Vízió meghaltak. Starkra a választ nem tudom.
2019. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Loki és Vízió meghaltak, ahogy előttem is írták. Tony szerintem, azért nem mivel, nem elporladt, hanem a csettintésbe halt bele, pont ezért nem hozhatta vissza Banner se Natashát.
2019. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na és Gamorával mi van? :P
2019. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a Gamora, akit mi láttunk a Végjtáékban, az a múltbeli Gamora. Nem véletlen térdelte meg Quillt, ahol. :D
2019. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké, de a múltbeli Tonyt elhozhatták volna, hiszen Kapitány visszament. Akár az egy héttel ezelőttit.
2019. ápr. 26. 14:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Loki nem halt meg. Tony visszament a múltba, éppen Lokit letartóztatták és elvitték, de Tony elszúrta a tesseract megszerzését, ami Lokihoz került véletlenül és aki kihasználva az alkalmat, kereket oldott.
2019. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Loki és Vízió meghaltak még az előző részben.


Halottakat nem lehet csak úgy feltámasztani. Banner még el is árulta hogy megpróbálta visszahozni Natashát, de nem működött.

2019. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Ha Amerika Kapitány leélte a múltban az életét, mi lett azzal a kapitánnyal, aki kómában volt évtizedekig? Nem volt átgondolva rendesen a film. Összecsapták, túl gagyi és érzelmes lett! Tudom valakinek ez tetszik, de nekem csalódás volt!


S mivel ismerik az időutazást, bármikor visszamehetnek újramegváltoztatni a dolgokat.

2019. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!