Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek Rivailleról...

Mi a véleményetek Rivailleról az Attack on titan c. animéből? (Spoiler)

Figyelt kérdés
Nagyon erős maradt,pedig olyan tragikus múltja van. Meghalt az édesanyja, Kenny nevelte fel, az egész gyerekkorát a föld alatt töltötte, majd amikor esély volt egy jobb életre elveszítette a két legjobb barátját, akik tulajdonképpen a családja voltak. Aztán évek múlva elveszíti az osztagát, akikre már szintén majdnem családként tekintett (szerintem) és megtudja, hogy egész életében embereket ölt a falon túl. Majd megszakadt a szívem amikor az utolsó részben hallgatta Armin, Mikasa és Eren beszélgetését, biztos Isabelle és Farlan jutott eszébe. Ráadásul !SPOILER! a "mentorát",Erewint is el fogja veszíteni. Nektek mi a véleményetek Rivailleról? A múltjáról és a személyiségérő?

2019. ápr. 28. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Na húha. Én személy szerint soha nem voltam igazán elégedett a múlttal amit kapott írói szempontból. Kennyt úgy ahogy van kiraknám a sztoriból (amibe most nem megyek bele mert hosszú és nem ez a kérdés), Farlanék pedig csak egy spinoffban szerepeltek, semmi súlyuk nincs a fő történetben. Magával Rivailleal különösebb bajom nincs, bár egy picit mindig túlértékeltnek tartottam, egyáltalán nem rossz karakter, csak egy ütősebb motivációt vártam neki.
2019. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ah... az sem érdekel ha nullára pontoztok, de könyörgöm: NEM Rivaille hanem LEVI!!!
2019. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Excuse me :D Sokan hívják így is, úgy is. De inkább a kérdésre válaszolj :(
2019. ápr. 30. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Túlértékelt karakter. Nem értem, hogy miért imádják annyian.
2019. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz benne túlértékeltnek? Te mit látsz benne?
2019. ápr. 30. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A személyisége nagyon ott van a szeren. Engem mindig meghat, hogy milyen sokat jelentenek neki a bajtársai és az ő érzelmeik. Meg hogy mindenkit a keresztnevén szólít.Tudom, általában Hanji is, de pl: Erwin tartja a tisztes távolságot és nem mindenkit "tegez le". XD


Isayama igazából nem tervezte, hogy népszerű lesz ez a karakter és később kevesebb szerep jut neki amúgy. Ettől még ütős nagyon. Szerintem az Aot-ben nincs egyetlen karakter sem, akiket különösebben reális hypeolni, semmi extra nincs egyikben sem szerintem. Nyilván én is sokakat szeretek, pl. Mikasat, pedig neki nem nagyon van személyisége. Ugyanakkor tetszik, hogy erős, de alapvetően nagyon kedves lány.


Armin meg az abszolút kedvencem, egyfelől mert nagyjából reprezentálja, milyen is az, amikor egy katona nehéz érzelmeket kell átéljen, másfelől, mert intelligens és kedves. Viszont a nézők többségének szemében egy semmi, mert egy harcos animében ne legyenek ilyen gyenge jó kisfiú/shota karakterek, mert semmi realitása az egésznek. Meg ami a csajokat érdekli: nem egy szépfiú, szemben Levivel és Erennel. :p Viszont az tény, hogy Arminnak Levihoz képest sokkal komolyabb karakterfejlődése volt. Levi úgy jó, ahogy van. XD


Én inkább azt nem értettem soha, hogy Bertolton mit esznek... az égvilágon semmit nem csinált sosem, ami alapján kedvelhető lenne, és még buta is. Reiner és Annie klasszisokkal izgalmasabbak szerintem.

2019. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

#2 Egyébként a Rivai írásmód is elfogadott, mivel a リヴァイ hepburn átírás szerint így van leírva és ennek az angol átírása Levi. (kiejtése meg nyílván ugyanaz)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Nem tudom sokan mit esznek benne, szerintem semmi különlegeset nem tett. Tény, hogy "erős" azaz sok kyojin-nal tud végezni, de ennyi nem több, legalábbis szerintem.

2019. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyobb köszönöm a véleményeiteket! :D
2019. máj. 2. 22:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah, *nagyon :DD
2019. máj. 2. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!