Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is sokkal rosszab...

Szerintetek is sokkal rosszab a mai „felhozatal” a Disney-sorozatok, terén?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jó kis sorozatok voltak, olyanok, mint pl a Varázslók a waverly helybol, Indul a risza, Hannah Montana, Zeke és Luther, stb. Ezeket nagyon imádtam, sőt, van, hogy mostanában is nézem őket. A mostaniak pedig eléggé rosszak szerintem, pl Soy Luna, Bizardwaark, ezek már egyáltalán nem olyan jók, mint a régiek, legalábbis szerintem. Szerintetek? Nektek mi volt a kedvencetek régen?

#sorozat #Disney #Hannah Montana #Indul a risza #régi #Soy Luna #varázslók a waverly helybol #bizardwaark
2019. ápr. 28. 22:34
1 2
 1/13 Vinkó Márton ***** válasza:
86%
Szerintem a Soy Luna jó volt, vannak benne szép dalok, görkorizás, titkok megfejtése stb. És én a Violettát nyálasabbnak találtam például. A Bizzardvark sem volt rossz szerintem, sőt egy kommentelő pont arra írta a Port.hu-n, hogy "végre egy színvonalas sorozat". Ha mondjuk a Kikiwaka tábor-t hoztad volna fel, akkor még esetleg egyet is érthetnék benne veled, de így (szerintem legalábbis) pont a jobbakat soroltad az "eléggé rosszak" közé. De ez csak szubjektív vélemény természetesen!
2019. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igaz, ezeknél vanank rosszabbak is, viszont szerintem a régebbi sorozatok sokkal jobbak voltak. Nem tudom, miért, egyszerűen jobban tetszettek nekem is meg az ismerősi körömból mindenkinek
2019. ápr. 29. 19:19
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
A régebbi sorozatokat mem néztem, de a Soy Lunát igen és a Violettából is láttam több mint két évadot. A Soy Luna szerintem is jobb, Vilu nagyon idegesítő főszereplő volt. Én nemsoká 17 évesen szerettem a Soy Lunát és kb másfél héttel ezelőtt sírtam, mikor vége lett. Szerintem a jó sorozatok közé sorolható
2019. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is sokkal jobbak voltak a régiek. Emlékszem, amikor egész nyáron Varázslók a Waverly helybőlt, Indula riszá!- t, Sok sikert, Charlie!- t, stb.néztem ahh :) Azóta már nem is nézek Disney Channelt, az új sorozataik nekem nagyon nem jönnek be.

A Violettát gyerekfejjel szerettem, most már kissé irritálónak tartom, a Soy Lunába meg csak belenéztem, de kövezzetek meg, nekem Luna még Vilunál is idegesítőbb. És a zenéje sem olyan jó, mint a Violettáé, bár egy-két jó szám van benne (a húgom ezt is, azt is imádta, szóval kifejezetten jártas vagyok a témában :D)

2019. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
95%
Én is jobban szerettem a régebbi sorozatokat, de a mostaniak közül is szeretek néhányat. (Például: Soy Luna, laborpatkányok.) Leginkább a sok ismétlésből van elegem. Egyet értek azzal, hogy valaki épp nem ér rá megnézni és ismételni kell még vagy 5-ször, 6-szor, de nem kéne hetekig ismételni és még finoman fogalmaztam. A Violettában, mint Vilu, mint az apja idegesítő főszereplők számomra, meg idegesítő az is, hogy szinte egy jelenet sincs, amikor ne dráma lenne vagy veszekedés. Egy szóval a mostani sorozatok talán kicsit gyengébbek, mint a régiek, de közülük is szeretek néhányat, a Laborpatkányokat meg egyenesen imádom! :)
2019. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A laborpatkányok tényleg jó, de azért az sem mai:D
2019. máj. 5. 01:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, de...

Számomra a Violetta értéket képvisel...

A Soy Luna az már csak bevételhajhásznak jó, nem beszélve arról, hogy sosem lesz olyan színvonalas, mint a Violetta! És készüljetek,mert jön egy újabb copy.;)

19/L

2019. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem volt a Violetta sosem a kedvencem, de a Soy Lunától falra mászok...
2019. máj. 12. 17:15
 9/13 anonim válasza:
90%

Én is nagyon szerettem ezeket:Indul a risza, Varázslók a wawerly helyről,sok sikert charlie, eb és a web, P&F.

Megjegyzem a Hannah Montana még mindig az egyik legjobb sorozat.... a nyomában sem érhet a violettácska ami egyértelműen a HM koppintása.

2019. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Huhh... Milyen fura belegondolni. Mármint, hogy milyen rég voltak már ezek. Pl. az Indul a risza utolsó része 2013-ban volt, Hannah Montana 2011... Imádtam ezeket a sorozatokat. 16 éves vagyok, de még mindig sokszor nézek Disneyt, mert érdekel miket adnak... De most már nincs semmi jó benne. És a régi sorozatokat is ritkán adják, pedig olyan jó lenne nosztalgiázni. :D

Nem az a baj, hogy vannak ilyen sorozatok, hogy Violetta, meg Soy Luna, hanem az, hogy már szinte csak ilyenek vannak. A Violetta bevált, na akkor jött a Soy Luna, meg ha jól tudom most ősszel is jön majd valami. Felvették ezt a stílust, és folyton az ilyen sorozatokat nyomják. Egy kis(ebb)gyereknek pedig nem feltétlen azt kellene néznük, hogy valaki nem tud dönteni két fiú között... Mármint, a régebbi sorozatok nem csak ilyenről szólt, de ezek... Nem kritizálom ezeket a sorozatokat, csak ha belegondolunk, egy Varázslók a Waverly helyből vagy egy Sok sikert Charlie! teljesen más milyen volt, más témák...


Huhh, nagyon sokat imádtam régen. H2O, Hannah Montana, Varázslók a Waverly helyből, Eb és a web, Zack és Cody, Zsenipalánták... huhh nagyon sok van. A régebbiek közül szinte az összeset szerettem. :D


Mostani Disney sorozatok, pl. a Raven otthona, Bizardwaark... ezek szerintem a régiek nyomába sem érnek.

2019. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!