Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan sorozatokat keresek,...

Olyan sorozatokat keresek, amelyekben a karakterek depressziósak, vagy hasonló problémákkal küzdenek meg?

Figyelt kérdés
Mint pl:Bojack Horseman vagy Mr robot

2019. ápr. 30. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

sok fajtája.. vagy méginkább szintje van a depressziónak. Így olyat ami annyira sötét mint a Mr robot nem tudok. De ott van pl a Breaking Bad, a főszereplő (nem spoilerezek ezzel mert a leirásban is így van) az első részben tudja meg hogy rákos és hogy pár éve van vissza. Elég depresszív a viselkedése az egész sorozat alatt mégis nagy kedvencem.


Vagy esetleg a Dexter.. nem mindenki mondaná őt depressziósnak mivel nincsenek érzései kb. De egy sorozatgyilkos a főszereplő szerintem ez maga elég sötét

2019. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A B. B. láttam, a másikról rengeteget hallottam, de még egy részt sem. Én valami kevésbé mainstream gondoltam, de azért köszi.
2019. ápr. 30. 15:59
 3/5 anonim válasza:

Ha már szóba jött a Breaking Bad (nagyon jó sorozat!), meg se állj a Better Call Saul-ig, ott van egy forma, aki... no spoiler.


Lehet maradi vagyok, a Monk-ot én nagyon bírom. A krimi-vígjáték főszereplője nagyon beteg... és ez a poén forrása.

2019. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nézem a Better Call Saul-t, és a Monk-ot már régen végignéztem. :(
2019. máj. 3. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Hannibal: Nagyrészt Will Graham (detektív) és Hannibal Lecter (pszichológus, sorozatgyilkos) kapcsolatáról szól. Sok témát érint, leginkább megismerkedhetünk a sötét elmék működésével. Nem kifejezetten depresszióról szól, de elég sötét.

Black Mirror: Minden rész egy új emberről (vagy emberekről) és szituációról szól, a jövőben játszódik. Tömve van depresszióról szóló részekkel.

Eyewitness: 2 fiú szemtanúja lesz egy bűnténynek, miközben olyat csinálnak amit szégyellnek mindenki előtt, ezért nem mondják el senkinek mit láttak, így végülis részesei lesznek a bűnténynek (ráadásul az egyik srác anyja rendőr). Ismét nem kifejezetten depressziós, de a fiúk sok mindenen keresztül mennek, beleértve a letargiát/depressziót.

2019. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!