Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg a Végjáték...

Mikor jelenik meg a Végjáték DVD-n és Blu-Rayen?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretném megnézni a filmet, annál is inkább mert elég komoly kihívás a mai világban kerülgetni a spoilereket, kíváncsi vagyok mennyit kell még kb. várni mire megjelenik?

2019. máj. 7. 18:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%
Mozit próbáltad már? Jó találmány.
2019. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Blu-Rayen itthon nem hiszem, hogy meg fog jelenni. A Végtelen Háború szeptember elején jött ki, szóval a Végjáték is akkor fog nagyjából.
2019. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Majd ha a mozikban már nem adják.
2019. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%

Ha használsz bármilyen közösségi médiát, szoktál internetezni, illetve közösségbe menni, buszon utazni, akármi, akkor nem fogod tudni kivédeni már most sem a spoilereket. Nemhogy szeptemberig.

Egyébként ezt nem értettem sosem. Nem akarod, hogy spoilerezzék, mert érdekel,meg nagyon szeretnéd látni, de annyira nem, hogy 1400 forintot kiadj egy moziért?

2019. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%
Vidéken 1220 forintot kellene kifizetned diákként a mozijegyért. Ha ez tényleg gondot okoz, akkor kisebb bajod is nagyobb annál, minthogy Bosszúállok spoilerektől félj. Vagy szüleid nem engednek el?
2019. máj. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Bodolai Zoltán ***** válasza:
59%
Nem értem ezeket a hozzászólásokat. Én sem vagyok hajlandó moziban nézni semmit sem. Hosszú hosszú évek óta kb fél éve mentem be egy moziba a gyerekekkel mert nagyon akartak, de csak arra volt jó, hogy emlékeztessen miért is nem megyek. Az a debil meglátás meg, hogy nincs 1000 ft-od, nagyon gáz. Egy blueRay sokkal többe kerül. Bár a hozzászólásokból pont azt lehetne kiolvasni, hogy olyan csórók vagytok, hogy nincs otthon sem egy értelmes tv-tek sem pedig egy blueray lejátszótok. Így inkább fizettek 1400 ft-ot hogy tömegben, zajban, kétes képminőségben(legalábbis egy tuti tv és blueray-hez képest) , nem megállíthatóan, stb. megnézhessétek. Na ugye így is meg lehet közelíteni. Mindenki lasajnál mindenkit. Miért kell így válaszolni? Engem is érdekel mikor tudom normálisan megnézni. Mondjuk engem a spoiler sosem zavart. Számomra semmit nem vesz el az élvezetből.
2019. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó te nagyon buta vagy sajnos:(
2019. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Bodolai Zoltán ***** válasza:
74%
Miért lennék én buta? Ne írj butaságokat, ha nem értrd amit olvasol. Én csak rávilágítottam arra, hogy több nézőpont is létezik. No meg, hogy nem kell mindjárt fikázni a másikat csak mert más a véleménye mint pl a tiéd. Ha ezt nem tudod felfogni akkor nagyon tudlak sajnálni.
2019. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%

“Bár a hozzászólásokból pont azt lehetne kiolvasni, hogy olyan csórók vagytok, hogy nincs otthon sem egy értelmes tv-tek sem pedig egy blueray lejátszótok.“ ez alapján pont, hogy téged lehet sajnálni, hisz fogalmam sincs, hogy egyszerű, normálisan megfogalmazott kérdésem miért váltott ki belőled ilyen indulatot és megalapozatlan előitéletet.

“Mindenki lesajnál mindenkit.” bemásolnád kérlek, hogy melyik szavammal/mondatommal sajnáltam le másokat?

2019. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Bodolai Zoltán ***** válasza:
67%
Ezek egyszerű felvetések. Egy szövegkörnyezetből nem emelünk ki önnálló mondatokat. Legalábbis értelmes ember nem. Mivel úgy már teljesen más lesz a kotextusa. Te milyen kérdést tettél fel? Mivel nem lehet tudni, ugyanis név nélkül írogatsz, ami szintén minősít. Ha tudnál komplex szöveget értelmezni (egyben) nem írogatnál hülyeségeket. De tudjuk ebben az országban ez sokaknak nem megy sajnos. Ha végigolvastad volna a hozzászólásokat tudnád, hogy páran elkezdték fikázni az errdeti kérdést feltevőt. Erre reagáltam én, hogy ehelyett inkább gondolkozni kellene, mert nagyon is lehet értelme annak, hogy miért kérdezi. Amit írtam az is egy megközelítése a dolgonak, de tudnék másfélét is csak minek írjak regényeket.
2019. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!