Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek van esély rá,...

Szerintetek van esély rá, hogy vannak még sárkányok? (tronok harca)

Figyelt kérdés
Már csak Drogon maradt. Mennyi az esélye, hogy neki esetleg voltak még tojásai? Így, hogy egyedül maradt egyre kevesebb esélye van Daenerysnek elfoglalni a trónt.

2019. máj. 8. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mármint Drogonnak vannak-e tojásai?


Egyébként ha vannak még megkövűlt sárkány tojások (gondolom vannak)

Akkor lehet rá esély, hogy kikelnek úgy mint az 1. éavdban.

De erre a maradék 2 részben már ne számíts.

2019. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a sorozatban nem tudom, mert soha nem beszélnek erről.

De a könyvekben Illyrio Mopatis tojásain kívül is vannak még tojások.

Pl. Euronnak is volt egy, de beledobta a tengerbe.

A könyvekből pedig kiderül, hogy Valyriában még mindig élnek a valyriaik által teremtett lények, lehet sárkányok is.

Amikor Balerion, a Fekete Iszonyat elrepül Aereavál a hátán, akkor visszatérnek Valyriába és ott valami súlyosan megsebesíti Baleriont (az eddigi ismereteink szerint legnagyobb sárkányt). Lehet, hogy egy másik sárkány volt...de persze lehetett más lény is.

Illetve a sárkányok tánca idején éltek elvadult sárkányok is, a többség nyomtalanul eltűnt, de lehet mind visszatért Valyriába és ott még élnek.

Persze a sorozatban Valyria csak egy szimpla romváros és nincs ott a kőembereken kívül semmi sem. A könyvekben nem ez a helyzet.

2019. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én azért még reménykedem, hogy valahol még vannak sárkányok. Így Dany nem olyan erős, a fő erejét ők adták.

Természetesen a sorozatra gondolok, persze majd elkezdem olvasni is.

2019. máj. 8. 20:23
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es köszi az infót.nem tudod Balerionnak volt-e páncélja?csak mert egy képen rémlik mintha láttam volna rajta.Đrogon miatt jutott eszembe.
2019. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4. A Tűz és Jég világában tényleg van rajta, de én azt hittem az valamiféle nyereg, de lehet kettő az egyben

elvileg páncélra egy felnőtt sárkánynak nincs szüksége, mert csak a szemén sebezhető

2019. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

* ez az a kép, nem?

[link]

2019. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen,erre gondoltam
2019. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A történet világa hatalmas, így a nem ismert helyeken lehetnek.
2019. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak, állítólag az 5. rész trailerében a 3. másodpercnél látnak 2 db sárkányt. Plusz Euron is fura arcot vág. Remélem tényleg vannak :D
2019. máj. 10. 11:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Azok madarak -.-"
2019. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!