Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet manapság régi...

Hol lehet manapság régi filmeket megtalálni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a régi filmeket különösen az 50-es és 60-as évekből, de legtöbbször amikor találok valami jót és meg akarom keresni neten gyakran sehol nincs fenn nemhogy magyarul még angolul se.(Nyilván az ilyen nagyon klasszikus filmek mint az Ördögűző meg a Haragban a világgal stb. millió oldalon fenn vannak, de azok amik nem ennyire híresek meg sehol.)Tehát az lenne a kérdésen, hogy nem tudtok valami olyan oldalt ahol régi filmeket lehet nézni és sokféle fenn van nem csak az ismertebbek magyarul vagy angolul?

2019. máj. 9. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, olyan oldalról nem tudok, amelyek kifejezetten kevésbé ismert régi filmekre specializálódtak. Amikor találsz valami jót, azt honnan szerzed? Nincs más út, mint hogy egyenként rákeresel, és hátha valamelyik fenn van. Ha csak a címe van meg, nézd meg a Port.hu-n az eredeti angol címet és az alapján keress rá.

Én is keresek egy csomó filmet, ráadásul nem is ennyire régieket ('80-as, '90-es és 2000-es évek), de hosszú évek óta semmi. DVD-n nem jelennek meg, a TV-k sem adják (külföldi adók sem), a neten sem találom. Ebből 2 az HBO-n ment anno, de ők már nem rendelkeznek a vetítési jogokkal és nem is árúsítanak filmeket. A magyarországi forgalmazó szintén nem tud/nem akar segíteni. Hiába szeretném legálisan és törvényesen megvásárolni őket (fizetnék is érte vastagon), képtelenség megszerezni. Pedig nyilván ott porosodik valahol, csak hát a jogi anomáliák...

2019. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú hát instagrammról szerzem elsősorban az ötleteket, mert sok ilyen régi filmes oldalt követek, de ők csak mutatják, hogy hát ilyen volt,de linket meg hasonlót persze nem írnak.Köszi a tippet sajnos ezzel máŕ én is próbálkoztam, de amit magyar címmel nem találtam meg azt az esetek 70%-an angol címmel sem.És igen, ez a baj, hogy ilyen regiek már elő sem keríthetők valami porosodó polc dvd-i közűl, pedíg nekem is van amiért szívesen fizetnék :(.Na mind1 ha találok valamit majd még írok ide.
2019. máj. 9. 21:31
 3/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
YouTube, torrent.
2019. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
artmozi hálózatának tékájában
2019. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szilvafa alatt is találtam egy régi filmet, valaki eldobhatta ..
2019. szept. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!