Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars: The...

Pretty Little Liars: The Perfectionists vélemények? (SPOILER)

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni, mert már az eredetit is néztem (Ravenswoodot nem), de nekem kicsit fura. Pl Nolan miért tudta zsarolni Dylant? Dylan nyíltan vállalta a melegségét, oké, hogy van pasija, de Nolannak sokkal több veszítenivalója lett volna, ha kiderül a kis afférjuk...

Azt se értem, hogy a nyomozónő miért szállt ennyire rájuk. Oké, hogy ők is gyanúsítottak, de konkrétan csak utánuk nyomoz a nő. Suli időben zaklatja őket óra közepén, pont akkor nyit be, mikor Dylan tabletjén megjelenik a kép stb... Az eredetiben is voltak hasonló dolgok, de nem volt ennyire erőltetve, és nem volt ennyi logikai bukfenc.



2019. máj. 13. 09:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg ami még zavar, ez a benyitogatás. A nyomozó Dylenhez, a szőke csaj Ava-hoz, Caitlin Ava-hoz. Kopogni és megvárni a választ esetleg...?
2019. máj. 13. 09:29
 2/3 A kérdező kommentje:
Még valami nagyon furcsa. Dana Booker mit nyomozgat? Ő ott a Biztonsági Szolgálat vezetője az egyetemen. Nem ismerem az amerikai jogot, de van egy olyan érzésem, hogyha gyilkosság történik (akár magánegyetem, akár nem), akkor nem a helyi Head of Security nyomozgat 3 kipécézett hallgató után.
2019. máj. 13. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:

NAGY SPOILER

Mert Nolan anyjanak meggyozodese, hogy benne volt a 3 jobarat, es ki lenne erre a legalkalmasabb, mint egy volt fbi ugynok, dana booker. Es valoszinu dana tette az a kepet dylan tablettjere, mivel nem nehez kitalalni, hogy arrol nezi a kottait, es csak vart az alkalomra, hogy hallja a bracsa hangjat es amikor hirtelen megallt, akkor lecsapott az alkalomra. Dylan azert felt hogy kitudodik, mert akkor elveszti a baratjat, ami meg is tortent, de hal isten ujra osszejottek. (szerintem ok a legcukibbak) es az hogy a suli kozepen zaklatja oket az szerintem nem kulonosebb dolog, csak egyszeeu veletlen, marmint a filmben. Szerintem dana booker egy kis fereg, egy patkany aki var az alkalomra hogy lecsaphasson es visszakapja az fbinal a munkajat ezzel atmenve tobbszor is az ember lelken ujra es ujra, lasd amikor elhitette ava val hogy megkereste az apja. Vagy miutan Caitlint elutotte az auto. De nolan anyja sem jobb dananal, pl amikor lenne bizonyitek hogy dana zaklatta a gyerekeket, vagy amikor a balon taylort szanatoriumba akarja kuldeni, mert azthiszi hogy magabaesett, ugy mint amikor meghalt az apja. Kiderult az is hogy nolan anyja csak lovagol a hullamokon, es kihasznalja az alkalmat hogy nepszeru legyen taylor, a feltamadt lany altal. Es az is kiderult, hogy miutan taylor apja meghalt, a szeme lattara oltek meg, magaba esett es kifejlesztette a beacon guardot 14 evesen, amit az anyja elhalgatott, es sajat talalmanyakent mutatta be, ugyancsak kihasznalva a lanyat.

2019. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!