Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 19 évesen gáz hogy még mindig...

19 évesen gáz hogy még mindig rajongok a Harry Potter filmsorozatért?

Figyelt kérdés

19/l

Örülten megszállott vagyok, nagyon szeretem a filmeket, és ez a rajongásom nem akar alább hagyni.


2019. máj. 13. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem, felnőttek is szeretik.

Én is kétszer kiolvastam már a könyveket is.

28f

2019. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Solvi válasza:
100%

Nem gáz, énis szeretem, olvastam a könyveket is


22f

2019. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
részleteznéd az őrültség miben nyilvánul meg? :D Mert így hallatlanban nem tudnám megerősíteni hogy nem vagy igen a válasz.Nagy valószínűséggel amúgy nem a válasz,nade ki tudja?!
2019. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha kiolvastam az első könyvet jön a második, aztán a többi. Ha befejeztem őket akkor elölről kezdem. Minden féle Harry Potteres cuccokat(amik persze megtetszenek és számomra nagyon különlegesek) kivánság listára teszek és amint tudom megrendelem őket. A filmeket is minden hónapban megnézem. Egyszerűen nem tudom megunni. Írok egy amolyan fanfictiont is az én elképzeléseim alapján. Mindent gyűjtők ami csak Harry Potteres.
2019. máj. 13. 17:08
 5/12 Seracco ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nincs bajom azzal hogy ha az emberek náluk fiatalabbaknak szánt dolgokkal is el szeretik ütni az időt. 38 évesen még mindig szívesen nézegetek nálam sokkal fiatalabbak részére gyártott nekem tetsző műsorokat.
2019. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz!Őszintén bevallva azt gondoltam ennél egy kicsit messzebb mész pl: van egy faragott varázspálcád a táskádban,vagy mondjuk varázsigéket mormolsz a buszon,és ha valaki rálép a lábadra elátkozod...de ha csak az van amit leírtál tényleg nem gáz.Viszont még ott van a fanfiction...na azt kéne tudni miről szól?! Csak hülyülök.Jópofa dolog hogy a rajongásod ilyen dolgokra inspirál,és a kor az csak egy szám :)A továbbiakban is hasonlóan jó szórakozást mindezekhez!
2019. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok és a mai napig imádom a történetet. Csak mostanában sajnos nincs időm rá.


N

2019. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok,már kb 3x olvastam végig a könyveket és tervezve van valamikor mégegy minimum.

Szóval nem gáz. Vannak akik 30 évesen is legoznak.Kit érdekel? Mindenki azzal tölti el a szabadidejét amivel akarja.

2019. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Hogy lenne már gáz?? Kisgyerekk korom óta HP fan vagyok. Nemrég még tetkót is csináltattam. 18/f
2019. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudok negyven feletti rajongóról is. Aki szintén fan, tuti nem ítél el, aki meg nem... Hát, szerintem az sem. Ha nem is Potterért, akkor mondjuk a Star Warsért, Gyűrűk Uráért szintén több középkorú rajong
2020. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!