Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is elégedetlenek vagytok...

Ti is elégedetlenek vagytok ennek a szereplőnek a halálával a Trónok harcából? (spoiler)

Figyelt kérdés

Cersei Lannisterre gondolok aki valószínűleg meghalt, mikor ráomlott a plafon.

Szerintem vagy elevenen kellett volna megégetni vagy előtte egy kicsit megkínozni vagy ilyesmi. Megérdemelte volna azok után amit tett. Ráadásul ő volt az, aki emberek százezreit csődítette a városba, mert úgy gondolta, hogy akkor Danny nem fog támadni, ha tudja, hogy sok lehet a civil áldozat.


2019. máj. 14. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Teljesen jó volt így. Nem kell mindegyik szereplő halálából vérfürdőt csinálni.
2019. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Úgy halt meg, hogy közben minden, amit elért a szó minden értelmében darabjaira hullót körülötte. A simám megnyerjük az ostromot érzéstől, a mindennek vége érzésig elég jól elvitték a karaktert, viszonylag rövid idő alatt.

Én teljesen elégedett voltam vele. Nem hiányzott, hogy Gandalf, Gimli, és Aragorn számon kérje tőle a tetteit, miközben ő ott áll a vörös torony tetején.(lotr)

2019. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Lehető legmegalázóbb módon halt meg Cersei, az egész részben az egyetlen értelmes jelenet volt.

A városa elbukott, ő belátta, hogy meghal, rettegett és síránkozott, hogy nem akar meghalni, de Jamie karjaiban, aki amúgy mindig kihúzta a szarból végleg vége lett.


Az egész rész egy nagy fos volt amúgy, undorító lett a sorozat.

2019. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek, a 8. évad úgy sz.r ahogy van. Összecsapták az egészet. Több részt kellett volna csinálni és jobban kidolgozni a történéseket.
2019. máj. 14. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
A sorozat ezen évada egy kalap szar de Cersei halála szerintem szimbolikus értelemben jól sikerült. A toronyból végignézi ahogy minden amit épített, amihez ragaszkodott, amiért annyi minden(ki)t feláldozott a földdel lesz egyenlő majd végül egy alagsorban Jaime karjaiban reszketve temeti maga alá a saját műve. Remélem Daenerys is követi lassan mert kezd belőle nagyon elegem lenni...
2019. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Jaime halálával vagyok elégedetlen.

Cerseinek egyedül kellett volna meghalnia, miután mindenkit elüldözött maga mellől.

2019. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen jó volt így, alap mindkettőjük jóslata ez volt
2019. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt ez.
2019. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát Cersei jóslata az volt, hogy a fiatalabb testvére által hal meg. Nos, Jaime volt az, aki a pincébe csalta, szòval közvetetten ő (is) okozta a halálát. De nyilván nem erre gondol az ember, csak ha nagyon akarjuk bele lehet magyarázni ezt is.
2019. máj. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!