Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A John Wick miért nem kap...

A John Wick miért nem kap töredéke akkora felhajtást sem mint a Bosszúállók például?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest hogy a John Wick korszakalkotó film lett mindkét eddigi részével, és sokkal kevésbé volt sablon meg lerágott csont mint a szuperhősfilmek, mégis ott vagyunk hogy egy nap és bemutatják az új részt, és ha korábban nem olvasok utána nem is tudnám hogy lesz, mert senki nem beszél róla, mintha senkit nem érdekelne, pedig az előző két rész sikere alapján ez egészen biztosan nem így van. A Bosszúállókat meg már hetekkel, hónapokkal előtte is nyomták mindenhol, itt is napi 30 kérdés volt és van azóta is róluk. De mondhatnám a Trónok harcát is ami szintén egy nagy sablon, kiégett sorozat aminek ráadásul minden héten kijön egy része, mégis azon is mit össze pörögnek. Akkor John Wickről miért nincs sehol semmi?

2019. máj. 14. 19:34
 1/4 TR75 ***** válasza:
100%

A John Wick nem korszakalkotó film. Mondjuk a Bosszúállók sem.

De azért nézd meg, milyen (anyagi) háttere van a Bosszúállóknak és a Trónok harcának, és milyen a John Wicknek (ráadásul a John Wick első része csak amolyan "próba" volt, ami vagy bejön, vagy nem).

2019. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Én vagyok Keanu Reeves és az akciófilmek egyik legnagyobb fanja, mégse dobtam el tőle az agyam. A bosszúállóktól sem, bár annak minden részét élveztem. A John Wickben mi van ami korszakalkotó? Mármint szívesen meghallgatom, ha elmondod, mert nekem eléggé ugyanolyannak tűnt, mint sok film.

Badass visszavonult karakter- feldühítik- Badass mészárlásba kezd.


Én megnéztem, mondtam, hogy ok, és megnéztem megint a Constantine a démonvadászt. Na, azt a filmet tényleg nem ismerik el, pedig szerintem menő lett.

2019. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem korszakalkotó film. Az tény, hogy az eddigi két része igazi vérbeli akciófilm egyszerű sztorival, folyamatos akcióval a Keanu Reeves-el.
2019. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Hallod... Az a film inkább egy vígjáték. Egy rohadt kutya miatt ekkora vérfürdőt csinálni... Ráadásul egy vénember csinálja ezt végig. 50-en mennek rá és egyik se tudja megsebesíteni? Wtf?


És az a nagy korszakalkotas benne, hogyha egy beteg állat kinyirja a kutyád, akkor az feljogosít rá, hogy te is beteg állat módjára gyilkolgass?


Semmi értelme a filmnek. Én legalább jót nevettem rajta, hogy mekkora nagy baromság és szürreális az egész.

2019. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!