Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a végső,...

Szerintetek mi lesz a végső, nagy csavar a Trónok harca legutolsó, záró epizódjában?

Figyelt kérdés
Mi történhet valami olyan, amire senki sem számított?

2019. máj. 14. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem tudnak akkora csavart belerakni.
2019. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem Daenerys és nem is Jon fog a trónon ülni a végén.
2019. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A végső csavar az lesz, hogy bejelentik remakelni fogják az egészet, Dumb és Dumber nélkül és a The winds of winter pedig a nyáron fog megjelenni.

Ja...sajnos nem, Jon megöli Danyt, Bran pedig Sansa irányítása alatt fog uralkodni a trónon.

Elvileg van egy olyan részlet is, amiben Sansa kinyírja Tyriont is, hogy csak az övé legyen a vastrón feletti befolyás, de ez nem tudom, hogy a valódi leak-ben szerepel-e.

2019. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

De hiszen teljesen egyértelmű (mármint az előző két évad alapján)!

A trón egy olyan szereplőhöz fog kerülni, akit egy ideje nem láttunk (ami önmagában is árulkodó!), ez pedig (dobpergés) Yohn. Royce. (First of his name, és amit akartok). Hogyan? Világos, mint a Nap! A sárkány ételmérgezést kap egy elfogyasztott civil áldozattól, és meghal, mert miért ne. Dorne új fejedelme szintén elhalálozik, szívinfarktusban, de ezt nem fogjuk látni, csak bejelentik, ahogy az fontos dolgok esetében illik. Royce elválik a feleségétől és elveszi Oberyn öt még élő lányának egyikét (lehetőleg valamelyik kiskorút, mert az úgy sokkolóbb), majd kettecskén felajánlják a Hightowereknek, hogy ők lehetnek a Síkvidék ÉS a Lannister-területek urai. Ezután a Völgyből és Dorne-ból összegyűlik egy közel 40000-es sereg (tudjátok, azok, akikről eddig nem tudtuk, hol vannak, és miért vannak ott, pedig logikusan létezniük kéne), csatlakozik hozzájuk 50000 fő a Síkvidékről (akik szintén nyomtalanul eltűntek a hatodik és hetedik évad között, mert miért ne) és Stannis megmaradt hajói (hogy együtt legyen mindenki, akivel eddig nem tudtunk elszámolni), és együtt legyaknak mindenkit. A többi történelem. Egyedül Észak marad független, de nem Sansa vezetésével, mert neki a fejébe esik egy gerenda, csak úgy (rossz állapotban volt a hely, na), és így az új uralkodó Hodor lesz, akiről kiderül, hogy VÉGIG ÉLETBEN VOLT!


(Amúgy: életszerűbbnek hangzik, hogy Daenerys megöleti Jont (mert J. kiakad, D. meg paranoiás), Arya megöli Daeneryst, a sárkány elrepül valahová és Gendry meg Sansa érdekházasságot kötnek, de igazság szerint az első verzióra nyugodtabb szívvel fogadnék, ez ugyanis túl logikus.)

2019. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudom mi lesz a csavar, de örülök hogy végre vége. Teljesen leépít agyilag ez a sorozat.
2019. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nincs Martin azóta nincs semmi csavar ebben a sorozatban.
2019. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tyriont elfogatja Dany, hogy halálra ítélhesse.

Jon megöli Danyt, azután megadja magát.

Sam azt javasolja, hogy demokratikusan válasszanak uralkodót, és Branre esik a választás (wtf?)

Jon, amiért megölte Danyt, bűnbocsánatot kap, ha felveszi a feketét. Így ő lesz ismét az Éjjeli Őrség parancsnoka, ő lesz ezzel az 1000. parancsnok. (wtf ismét, minek Éjjeli Őrség, ha a Másokat legyőzték, a vadak meg nem vadak többé)


Tyrion kapcsán kétféle verzió van a leak-ekben:

- halálra ítélik és kivégzik

- tagja lesz Bran kistanácsának

- esetleg a kettő keveréke: tárgyalás után felmentik és tagja lesz a kistanácsnak.


Ennyi, a leak-ek szerint ez a vége. És megjegyzem, hogy a leak-ek bizony bejöttek a 4. és 5. részekre is, szóval sanszos, hogy ez is be fog...

2019. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom borzasztóan ki vagyok ábrándulva a sorozatból.

Jon megöli Danyt és aztán...micsinál? Megint beáll éjjeli őrnek??? Mi a fenének??? Az Éjkirály és a halottak többé nem jelentenek veszélyt, a vadak meg, már ha maradt még egyáltalán északon egy kis falunyi közösség már annyi fenyegetést sem jelent, mint egy szúnyog. Mit akar őrizni Jon? Bár meg se kéne lepődnöm, annak a gyereknek kábé az egész létezése értelmetlen.

Meg Bran lesz az új király? Minek? Hogy? Miért? Aztán ha meghal megint trónharc lesz, mert örököst nem fog maga után hagyni. Akkor legyen inkább Sansa, bár ő róla sem gondolom hogy kedve volna még örökösről gondoskodni azok után, amit vele tettek a férfiak. Legyen akkor Tyrion az új király, akár Sansával az oldalán akár valaki mással, tök mindegy, de hogy Bran....ha tényleg ez lesz a vége én sírok xD és nem örömömben.

2019. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem bánom, hogy elolvastam a leak-eket, legalább már lélekben felkészültem, hogy sz.r lesz xD
2019. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha meg esetleg mégse jön be, akkor meg örülünk xD
2019. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!