Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók végjáték spoiler!...

Bosszúállók végjáték spoiler! Tony Stark miért nem tudta túlélni a csettintést?

Figyelt kérdés

Az előző részben Thor ugye halálosan megsebesítette Thanost, de az még tudott csettinteni (mert nem a fejére lett célozva) és ezzel meg tudta magát gyógyítani...

Akkor Tony miért nem?


2019. máj. 15. 04:54
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Annyira szerencsétlen vagy. Ne a kérdésedbe írd ki a spoileres tartalmat!

Az ilyen gyökerek miatt megyek premierre, hogy ne ronthassák el.

Tony a Csettintésbe halt bele, mert egyszerű ember. Thanos teljesen más sebet szerzett, amit a Végtelen Kövekkel egyszerű meggyógyítani.

2019. máj. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Agyhalott.

A leírásban kell a SPOILER-t tenni, nem a főoldalra.

2019. máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Köszi te majom. Már a főoldalon láttam hogy meghal be se kellett lépnem a kérdésbe.
2019. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó így.

Ugye a végtelen háborúban a végén Thor az új fegyverével a mellkasába döfte belé a vihartörőt..Vagyis az a seb simán gyógyítható volt Thanosnak.

Spoiler: A végjátékban az elején Thanos azért gyenge, mert a végtelen köveket akarta elpusztítani önmagukkal.Sikerült is neki,de cserébe nyomorék lett,leégett, legyengült lett belőle.Viszont még így is életben maradt, mivel ő egy több ezer éves Titán,vagyis nem tudott olyan könnyen meghalni mind Tony a csettintésben mivel Tony egy egyszerű halandó.Szóval Thanos jobban bírta a strapát mind Stark, ezért tudott életben maradni az őrült titán.

2019. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Vagy érdemben válaszoljatok, vagy kuss. Senki nem kíváncsi rá, ahogy a spoilerek miatt sírtok.
2019. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát mert gyenge volt.


Én se értem ezeket a spoiler miatt sírókat... Ez csak egy film. Kit érdekel?

2019. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kiírtam a kérdésbe is, a spoileres rész elé, hogy spoiler... Innentől egy szavatok nem lehet.

Amúgy egy olyan filmnél, aminek 1 milliárd dollár csak a premier bevétele, még szép, hogy premier, vagy premier előtti vetítésre mész, ha téged zavar a spoiler. 444-en, 24-es már napokkal ezelőtt volt úgy spoileres cikk cím, hogy ki sem írták, hogy spoiler!

Illetve akármilyen videó alatt megnyitod a kommenteket, ott vannak a spoilerek.

Sőt az emberek az utcán is erről beszélnek, de Te vagy olyan okos, hogy zavar a spoiler és még a gyakori kérdéseken is megnyítod a filmek, sorozatok kategóriát... Hát gratulálok.


Amúgy mégegyszer: Oda írtam a kérdésben a spoiler elég, hogy spoiler.

Innentől a saját döntésed volt tovább olvasni!

2019. máj. 15. 10:40
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Ne spoilerezz a főkérdésbe!! Neked milyen lenne ha régóta várnál egy filmet és 2 méteres betűkkel ott lenne előtted hogy Spoiler ez meg ez meghalt szerintem nem kapcsolnál olyan gyorsan jogy ne olvasd végig!! Amúgy meg ha nem láttad volna az eddigi marvel filmeket akkor elmondom, hogy pl az amerika kapitány első részében már az kiábrándította az embereket ha ránéztek egy végtelen kőre nem hogy megérintette volna vagy használta volna őket vagy pl a galaxis őrzőiben amikor Quill nem tudta egyedül megfogni.Thanos titán bvolt, egy erősebb fajhoz tartozott.
2019. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondok mást! Tony a Vasember3 végén elmondta, hogy kijavítja a hibáit/tökéletesíti az Extremist, hogy hatástalanítsa amit a felesége kapott, saját magán pedig alkalmazta az Extremist ezért tudták az orvosok kiműteni a srapnelt a szíve közeléből, szóval Tony a csettintés okozta sugárzást röhögve túl kellett volna élje, de -és ezt utólag tudtam meg- mindenképp kiakarták írni a sorozatból Amerika kapitánnyal együtt mert lejárt a szerződésük!
2019. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!