Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
Dante6666 nevű felhasználó kérdése:

Régebbi undoritó durva horrort tudtok mondani? Mind a légy vagy a videodrome

máj. 15. 09:27  Privát üzenet  

A válaszok
Svéd film

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 15. 09:57 Privát üzenet
Motel, Fűrész 1-8 szerintem elég undorító :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 15. 10:48 Privát üzenet
Hullajó :D

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 15. 14:11 Privát üzenet
Nem olyan régi, de a Köpök a sírodra szerintem elég undorító. Persze, kinek mi.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 15. 15:43 Privát üzenet
Seracco nevű felhasználó válasza:

Szerintem az első válaszló kolléga a "Svéd film"-et a "Szerb film" helyett írta be.

Ott van még például a három "The Human Centipede (Emberi százlábú) 2009,2011,2015" film is. Azokból nekem az első bőven elég volt. Nem undorodtam nagyon tőle de utána úgy döntöttem hogy a többire érdeklődés híján nem pazarolom az időt.

Úgy tudom hogy a "Kannibál holokauszt" is undorító. Azt se láttam és nem is tervezem megnézni.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 15. 23:29 Privát üzenet
Igen, tényleg, a Cannibal holokaust. Úgy 25 éve láttam "nagy titokban" néztük meg tesómmal. Mondjuk engem különösképpen nem undorított, talán 2 olyan jelenet volt, ami megmaradt, mint "fújjj" -de kisgyerekként nem volt benne semmi extra.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 16. 08:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok jó, nem durva filmeket mondani? (Többi lent)
Tudnátok mondani olyan viszonylag durva sorozatokat, amik MO-on nem kaptak korhatár besorolást?
Tudtok olyan Horror filmet mondani, amit már több országban betilottak, mert nagyon gusztustalan, durva?
Tudtok mondani hajós filmeket ami komolyabb témájú? Pl. Vmi durva vihart kell átviszelniük? Akár kalózfilm, csak régebbi korban játszódjon.
Tudtok mondani nagyon véres, nagyon durva horror filmeket?
Egy jó durva, erőszakos animét, mint például a Hellsing vagy Tokyo Ghoul tudtok mondani?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!