Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Egy Akatsukis Élete 12. részében mi a zene címe?

1 perc 42 másodpercnél van.

Sok részben volt már ez a háttérzene, de hiába keresem, nem találom sehol. Valaki le tudná írni a zene címét/elküldeni a zene linkjét?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Egy akatsukis élete, eai, zene

máj. 15. 12:17  Privát üzenet  

A válasz
Clay Morrow nevű felhasználó válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=2qVMJrMiV4U

két másodpercembe került

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 21. 22:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! <3

Én már kerestem egy pár hónapja, és csak annyit tudtam, hogy Naruto-s zene, de abból annyi van Youtube-on, mint a tenger. Még egyszer köszönöm!

# 2/2Időpont máj. 22. 19:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez egy Bud Spencerben elhangzó zene, melyik?
A drága örökösök 69. részének 46:58nál van egy zongorás zene, annak mi a címe? Www.Rtlmost.hu/draga-orokosok-p_12633/draga-orokosok-69-resz-c_1232622 5 Köszönöm segítségeteket.46:58
Soy Luna-t hol lehet nézni?
Tudtok olyan filmet/sorozatot ajánlani ami a 90-es években játszódik, vicces, ilyen tipikus grunge hangulata van és fiatalokról szól?
Egynyári kaland zene?
Elfeledve sorozatban 2. evad 5. resz Mi a zene cime a legvegen?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!