Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Mennyi reklám van az IMAX-ben a Bosszúállók: Végjáték előtt?

Amikor legutóbb ott jártam az Ébredő Erőt megnézni, akkor a film kiírt kezdési időpontjához képest fél órával(!) később kezdődött ténylegesen. Most egy 3 órás filmnél ezt szívesen elkerülném, szóval érdekelne, még mindig ez-e a helyzet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: IMAX, mozi, reklám

máj. 15. 13:42  Privát üzenet  

A válaszok
Várd meg amíg kijön DVD-n.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 15. 13:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

DVD 2019-ben? LOL

# 2/5Időpont máj. 15. 13:48 Privát üzenet

Igen, nekem is van DVDm mev VHSem is, zene CDről megy. Problem?

A kérdéshez: Nem tudni előre mennyi reklám lesz. Attól függ hányan ülnek a teremben. Amikor egyedül ültem lement 2 előzetes, 1 reklám és már ment is a film. Teltháznál fél óra reklám ment.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 15. 14:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké, most már mindenki tudja, hogy vaskalapos konzervatív vagy, de szerinted kit érdekel? Változnak az idők, valaki követi az újdonságokat, valaki nem. Én 10 éve dobtam ki az összes DVD-met, winchesteren tárolom a filmeket és Raspberry Pi-vel játszom le őket Kodival a telefonomat használva távirányítóként, full HD minőséget és 3D-t is tud. Amint kijön a film DVD-n és Blu-Ray-en, rögtön fel fogják rakni nCore-ra is, szóval ha türelmes lennék, akkor megvárnám és tárgytalan lenne a kérdés, de ezt most kivételesen moziban nézném meg.

Az infót köszi.

# 4/5Időpont máj. 16. 12:03 Privát üzenet

Én 2x láttam

Először egy kisebb kisvárosi moziban ott 3 előzetes +1-2 reklám

Másodszor nagyobb moziba ott 3 előzetes + egy csomo ilyen fél perces politikai reklám

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 17. 18:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bosszuállók Endgame SPOILER! Bruce miért csinálta ezt magával?
(SPOILER) Bosszúállók végjáték, szerintetek így visszatérhet Loki?
Bosszúállók végjáték spoiler! Tony Stark miért nem tudta túlélni a csettintést?
Harry Potter avagy Bosszúállók?
A John Wick miért nem kap töredéke akkora felhajtást sem mint a Bosszúállók például?
Mi történt volna ha Thanos nyer a bosszúállók végjátékban?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!