Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Szerintetek a nemreg kijott Miutan c. filmben Hardin tenyleg csak akkor lesz szerelmes Tessaba amikor a lany azt mondja h “Soha semmi nem valtoztathat az erzeseimen”?

máj. 18. 08:20  Privát üzenet  

A válaszok
Hát, meg kell mondani hogy a film nagyon eltér a könyvtől és Hardin karaktere nem olyan jól van megjátszva mint leírva a könyvben. Szerintem olvasd el a könyvet és ott jobban megismered Hardin szándékait.:))))

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 18. 17:34 Privát üzenet
Teljes mértékben igazat adok az előző kommentelőnek. Ha elolvastad a könyvet rájössz de amúgy elméletileg a filmbe beleszerett még játszott vele de nemtudna mit rejt igazán🥴

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 25. 17:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok nekem ilyen (lehetőleg szerelmes) filmeket ajánlani?
Szoktátok nézni Gombby zöld szigetét? Szerintetek Gombby szerelmes Celeste-be?
Tudnátok mondani hétköznapibb, szerelmes animéket?
Tudnátok ajánlani jó filmeket?
Mi annak a filmnek a címe amiben 2 főszereplő játszik akik szerelmesek de aztán jön a lany régi barátja és minden felfordul. Ezen kívül ők egy óvodát is vezetnek és a férfit úgy hívják hogy lúdó?
Látta valaki a "Szerelmes lettem" című Tilda Swinton filmet magyarul?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!