Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca logikai bakik?...

Trónok harca logikai bakik? Író vs rendezők kérdés? (A rajongóknak)

Figyelt kérdés
Ezeket a bizonyos bakikat én is észrevettem, amik a sorozatban vannak, DE...nincs túltolva ez egy kicsit szerintetek? Az öreg végülis már lassan 10 éve nem tudja megírni a folytatást. A rendezők a végére értek úgy, ahogy, de azért szerintem Martinnak is hatalmas negatív kritika járna.

2019. máj. 19. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha megírta volna legalább a 6. kötetet az adaptáció is jobb lett volna.
2019. máj. 19. 16:05
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Ezek nem csak bakik, hanem súlyos logikátlanságok.

Bakinak az menne el, ha elfelejtenének apróságokat néha. Nem minden részben ellentmondani egy korábbi epizódnak.

Szerintem nincs túltolva, ha egyszer rossz, amit csináltak. Ráadásul sok rajongó eredetibb ötletekkel, történettel és befejezéssel állt elő, mint ők. Szóval nem hiszem, hogy dicséretet érdemelnének.


Martinnak miért járna kritika? Nem ő kereste meg a sorozat készítőit, hogy adaptálják a könyveit. Fordítva, ők kopogtattak nála. Már akkor tudniuk kellett, hogy nem lennének képesek tisztességesen adaptálni. Szóval egyáltalán minek vágtak bele? Vagy menet közben miért nem adták át a stafétát olyannak, aki nem unt rá?

2019. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogok tuntetest meg gyuloletkampanyt szervezni miattuk. Valamit nagyon tudtak, nyilvan ezert ok kaptak ezt a feladatot. Csak most beletort a bicskajuk ebbe a trendmeglovagolos f...sagba, de egy sorozat azert nem csak a ket iron mulik.
2019. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!