Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok a Tronok...

Ti mit gondoltok a Tronok Harca utolso reszerol? Meg a 8. evadrol?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 07:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Van hiányérzetem nem is kevés.

De összességében nincs vele bajom, vagy fogalmazzunk inkább úgy, hogy elfogadtam a végét és az egész évadot.

Szeretném azt hinni, hogy értem és megértem a készítőket. A cselekményt illetően.

A kivitelezés...

A szaporodó makulátlanok és a hirtelen újra épülő királyvár...


A sorozat sírját igazából a spinoff sorozatok híre, terve és a már elkezdődő forgatása írta meg igazán.

Bízom abban, hogy megérte miattuk elnagyolni, elsietni ezt a sztorit és velük együtt valahogy kikerekedik a sztori.

2019. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
A kiszivarogtatott forgatokonyvben az volt, hogy Tyrion meghal, en meg raraktam egy csomo penzt.. sose haragudtam ra ennyire:D
2019. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
En remeltem hogy a sarkany el akarja majd pusztitani a jon-t szoval rafuj es tuleli, mert ugye targaryen, szoval nem kene megsulnie. Amugy elegge borzalmasnak talalom, hogy ez a szerencsetlen Jon mindenkinek jot tett azzal hogy megolte a megbolondulo Dany-t es megis eluztek a falra. Nem azt mondom hogy happy end-et vartam, de azert valami tanulsagosat igen. Peldaul hogy megeri kuzdeni az igazsagert, vagy hogy a zsarnokot le kell verni es na nem azert nyeri el a melto jutalmat mert megolt valakit, hanem maga az elv. A nep alljon ki magaert. Es utana azt az embert akirol szinte mind tudtak hogy jot tett nekik eluzik a falra, a tyrion csak ugy ‘jaj bocsi, nem tudtam mit tenni’ ugy hogy a Jon mentette meg az eletet. Urva igazsagtalan lett a vege, na....
2019. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

"A kiszivarogtatott forgatokonyvben az volt, hogy Tyrion meghal"


Hát ezt benézted mert pont hogy 3 féle verziót írtak a leak-ek az ő sorsáról, és csak az egyikben halt meg (és a leak-ek ezt írták a legvalószínűtlenebbnek, szóval magadra vess)

2019. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Ok, megyek megkorbacsoltatni magam, mert amugy nem poen volt:(
2019. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

A legnagyobb marhaság lett volna, ha Jon nem ég meg. Az elején ugyanis megégette magát, amikor Mormont parancsnokot mentette meg, a Mástól Fekete várban.


Egyébként is csak félig Targaryen.

Úgy gondolom a tűzállósághoz családon belül kell legyen mindkét szülő. És ez is lenne a logikus. Viserysről nem nagyon tudok semmit, de könnyen lehet hogy az is azért nem volt "sárkány" mert félre lépésből született.


Amikor a királyválasztás volt, egy pillanatra azt gondoltam, hogy mégis igaza volt Danynek, az új világhoz el kell pusztítani a kereket. Mert ezek megint csak marni fogják egymást az uralkodásért.

Egyébként, ha nem is most, de Bran után (ha meghal) biztos. Jó, ezt már nyilván nem fogjuk látni, max csak sejthetjük.

Edmure fel lépése csak annyira volt jó, hogy kicsit elvegyék az élét annak, hogy Danyt őrültnek állították be a végére.



Állítólag ugyebár több verzió is készült, több fals felvétel, örülnék egy válogatásnak belőle.

2019. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy gondolom a tűzállósághoz családon belül kell legyen mindkét szülő"


Nem tűzállók a Targaryenek úgy általánossságban. Csak Danyt tették azzá a sorozatban, a könyvekben ő sem teljesen tűzálló, az első könyv végén, amikor ugye bemegy a tűzbe, pl. leég a haja.

2019. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%
Jó lett a vége. Jó a Happy End.
2019. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is tetszett a végén sok minden. Habár nem tudom nem figyelembe venni azt, hogy az 5. évadtól el van butítva a sorozat. Ezért nekem nehéz magában értékelni egy részt.

De tetszett az, hogy Drogon elégeti a vastrónt és az is, hogy Brienne fejezi be Jaime történetét a testőrség könyvében és Jon a szabad néphez tartozik.

De aztán ha arra gondolok, hogy olyan dolgok, mint a könyv hogyan maradtak meg épségben, mikor leégett a város, akkor megfájdul a fejem. Szóval most inkább így délelőtt nem foglalkozom vele.

Elment ez a rész is. Idézte a kevésbé buta 5. vagy 6. évadot.


Viszont ha az előzmények nem a könyveket fogják canonnak tekinteni, hanem a sorozatot, akkor én itt kiszálltam a sorozatos Trónok harcából.

Talán majd ha a hét könyv után újra adaptálja valaki.

2019. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Fél részen keresztül húzták, hogy Jon megtegye, amit egyértelmű volt, hogy meg fog végül tenni. Ehhez képest kapót 10 percet a lényegi történés, azaz a királyválasztás, és egyéb politikai csatározás. Kicsit több, és bonyolultabb politikai tárgyalást vártam volna, mint ahogy azt sem értettem, hogy azt a pár száz, pár ezer makulátlant miért tekintették egyenrangú tárgyalófélnek.

Sansát sem értettem, minthogy egy Stark lett a király, elég érthetetlen ez az Észak függetlenségéhez való ragaszkodás főleg, hogy ez esetben Dorne, vagy a Vas szigetek is dönthetett volna így.

Brannel nem lett volna bajom, ha jobban felvezetik a háromszemű hollós képességeit, és nem csak annyit látunk, hogy a 3.rész felét off-line módban tölti.

Az éjjeli őrséget sem értettem, ha kaptunk volna valami utalást, hogy nem minden más halt meg, akkor érteném, de jelenleg elég értelmetlen határőrség.

Arya a felfedező... oké, bár eddig soha nem mondta senkinek, hogy Kolumbuszi vágyai lennének.

Viszont Tyrion reakciója a testvérei láttán tetszett, ahogy Brienne könyvírós jelenete is.

2019. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!