Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben volt ez a vicc?

Melyik filmben volt ez a vicc?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem már a film címére, se arra, hogy miről szólt valójában de megmaradt egy nagoyn jó vicc belőle.


Két nő (talán) elmegy szépítkezni, wellnesselni, fodrászhoz stb. miközben nem lenne erre idejük, mivel munkába sietnek, de mégis beiktatják ezt és az ember azt várná, hogy majd mikor megérkeznek a munkába akkor nem késnek (mivel ez egy film) viszont itt a poén, hogy a főnök, vagy a valaki a másik felén az asztalnak beszólja, hogy 3 órát késtek!

:D és így ez maradt csak meg.. köszi előre is a segítséget hátha valakinek beugrik.

Először azt hittem a Női szervek c.filmben volt ez, de megnéztem és nem :(



2019. máj. 20. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben MI a vicc????
2019. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát hogy az ember nem számít rá, hogy majd azt mondja a "főnök" hogy késtek 3 órát :)
2019. máj. 20. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hogyan legyünk szinglik? című film lesz az.
2019. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha meglesz, írjátok ki nagy betűkkel, hogy biztosan elkapcsoljak, ha véletlenül belebotlanék.
2019. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kérdező csak marha szar viccmesélő, ez a jobbik eset.
2019. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy filmben viccesen jött ki, nem mindent lehet elmagyarázni leírásban.
2019. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aj :) miért támadtok :D
2019. máj. 31. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!