Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avengers endgame SPOILER!...

Avengers endgame SPOILER! (aki még nem látta ne nyissa meg) Stáblista utáni jelenet?

Figyelt kérdés

Csak egyetlen egy rövidke kérdésem lenne

Mi lett a stáblista utáni jelenettel?

Csak én vártam nagyon??

Vagy ezt azért csinálták hogy jelezzék valaminek vége, egy korszak lezárult? És/vagy

Nem akarták elterelni a most történtekről (vasember halála, thanos legyőzése) a figyelmet?


Szerintetek mi volt a céljuk ezzel a rendezőknek?



#Marvel #töltött káposzta #Endgame #irjakmégvalamit? #vagyezvalakitidegesít #másisírtideilyet?
2019. máj. 20. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
„Sosem volt tervben” – felelte Joe Russo arra a sokakban megfogalmazódott kérdésre reagálva, hogy miért nem volt jelenet a film végén. „Okkal Végjáték a film címe. Ez az, ez a vége. Ezzel a fejezettel lezárult a Marvel univerzum eddigi története, hogy majd egy új történet íródjon.” Anthony Russo hozzátette, felvillanyozta őket a gondolat, hogy nem kell aggódniuk a hogyan tovább kapcsán: „Ez volt az első olyan Marvel-filmünk, aminél nem gondolkodtunk a későbbiekről.”
2019. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lezárták (szvsz elég ócskán) azért nem volt. De előtte felreppent ennek a híre, mi nem is ültük végig a stáblistát.
2019. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a #töltöttkáposzta tag miatt kerültem ide :D
2019. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!