Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyek a kedvenc...

Nektek melyek a kedvenc romantikus animéitek? Miért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncs, hogy nektek melyek a kedvenc romantikával kapcsolatos animéitek, és miért? Mi fogott meg benne titeket?

2019. máj. 22. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovely Complex - kicsit másabb felállás, karakterek akik szimpatikusak és nem sablonok humor ami nem erőltetett nem és tucat
2019. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
* Ja és a A vándorló palota anime film. Mert csodálatos. :D
2019. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a LoveComot mondanám, ez volt az első animém, amiről tudtam, hogy az. Azóta a manga is megvan és kb. 6szor láttam...


A másik (mert nem tudok dönteni) az Ao Haru Ride. Nagyon aranyos, a karakterek is kidolgozottak (olyan aranyosak *w*), a sztori is szépen alakul.

2019. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a LoveComot mondanám. Annak még a szinkronja is parádés.
2019. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Lovely Complexet már láttam, de azért köszi, és szerintem is jó volt :D Viszont a másikat még nem, szóval meg van mit fogok nézni. Nagyon szépen köszönöm a segítséget, ment a zöld pacsi ^^
2019. máj. 24. 18:09
 6/8 anonim válasza:
100%

Vampire Knight: Melankólikus, kicsit gótikus hangulata van, érdekesek a szereplők - főleg Zero! A zene ebben a sorozatban úgy ahogy van zseniális, én nemcsak az openinget vagy az endinget, hanem az összes aláfestő zenét is imádom, relaxációhoz szoktam hallgatni az egész albumot. Nagyon érzelmes sorozat, a végén konkrétan elvonási tüneteim voltak tőle. xD A magyar szinkron jól el lett készítve, talán az egyetlen kivétel nálam animék között, amikor jobban szeretem a magyar szinkront, mint az eredeti hangot.

My Little Monster: Humoros, érdekes a főszereplő jellemfejlődése.

Kuzu no Honkai: Ez volt számomra az első olyan romantikus anime, amiben a történet a lehető legközelebb áll a valósághoz. Nem az a tipikus, sablonos, csöpögős románc, a karakterek érzelmei nagyon realisztikusak. Végre egy sorozat, amiben a szexualitás nem vulgáris formában jelenik meg - nem hentai nyugi -, de nincs hanyagolva. A shojo románcokban ez az elem nem szokott jelen lenni a nézők korosztálya miatt, viszont egy kapcsolathoz hozzátartozik. Az Animegyetem Youtube csatornára Atis készített róla egy nagyon jó videót.

Kamisama Kiss: Tomoe, Mizuki, Akura ou. Imádom őket nagyon. A sorozat humora nagyon jó, de végig megmarad az a nyugalmas álmodozó hangulat. A hangeffektek szuperek, a grafika is szép. A sorozat végkifejlete tetszett: nemcsak érdekes volt, de rendes lezárást is adott.

Akkun to Kanojo: Rövidke sorozat, de eszméletlen vicces! (Ezt így nem kifejezetten a románc miatt szeretem, de kétségtelenül az az egyik fő szervező eleme.)

Satsuriku no Tenshi: Nem románc, hanem horror, de szerintem mindenki aki látta shippelte a két főszereplőt. xD Az animáció gyönyörűséges!

Akatsuki no Yona: Izgalmas történet kreatív alapgondolattal. Végre egy olyan többfőszereplős sorozat, amiben a női főszereplő nincs elnyomva a férfiak jelleme által. Yonanak van jellemfejlődése, egyénisége. Fordított háremnek tűnhet, de nem az. ;) A szereplőket egyenként megszerettetik a nézővel, így mindegyikkel kialakul egy kötődés-féleség a néző részéről. Nagyon jól van elkészítve, itt is szép az animáció, és akkor még meg sem említettem a humort, ami valami fergeteges szerintem!

Wotakoi Love is Hard For Otaku: josei románc. Én már csak Naoya karaktere miatt is nézném, mert ő egy tündér - csak sajnos kevés szerepe van. Ez a sorozat vidám, könnyed, és mégis szerepelnek benne kicsit felnőtt problémák - csak nagyon játékosan.



Super Lovers (Ez shonen-ai és lolicon benne a főszereplő, így eleinte vonakodtam tőle, de nagyon szerethetőek a szereplők, a szinkronhangok zseniálisak, az animáció kidolgozott és gyönyörű - a manga is. Nekem ez az anime mutatta meg, hogy a kezdeti kételkedés legyőzése után is meg lehet szeretni valamit. Teljes mértékben a készítőktől függ a nézőre tett benyomás, hogy hogyan alakítják a történetet.)


18/l

2019. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
a kampfer
2019. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm szépen a segítségeteket! :) Szerintem a közel jövőben szakítani fogok rájuk időt, a leírások alapján tetszenek, szóval mindenképp felkerültek a listára. ^^
2019. máj. 25. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!