Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dororo animének mikor jön a...

Dororo animének mikor jön a folytatása?

Figyelt kérdés

Ha jól láttam a legutóbbi rész 04.26-án jött ki magyarul. Még nem néztem meg, csak a tizenegyedikig, mert úgy terveztem folytatom ha kijön minden rész...

De úgy láttam a 15.-nél megakadt a dolog. Vagy csak az animeaddicts-on nincs még fent? Ugye lesz folytatása? Most az a legnagyobb félelmem, hogy félúton abbahagyják :/



2019. máj. 22. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A Dororo ami most fut egy újrafeldolgozás. Ha nagyon hiányzik, nézd meg az eredetit.
2019. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Animeaddicts-on valóban nem jött azóta fordítás. De miért nem próbálod meg a Google keresőt használni? Annyira egyszerű. Csak írd be, hogy "Dororo 16.rész" és megnyomod a keresés gombot. Kapásból kidob kétféle indavideós fordítást is, akad videás és youtube-os videó is.
2019. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!