Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kellett a Halálos...

Miért kellett a Halálos iramban rossz szereplőiből jót csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval engem az zavar, hogy Deckard és Owen miért lett a 8. részben haver? Úgy eleve a 8. rész hatalmas gáz szerintem, már rég nem autókról szól, és 7. végén kellett volna abba hagyni, ott volt jó, ott volt szép, ott volt korrekt és ott kapta meg mindenki, ami járt neki. Ez most azért jutott eszembe, mert most hallottam, hogy jön egy spin-off, ami erről a tetűről fog szólni, jövőre meg jön a 9. rész.


Másrészt azért zavar, hogy haverok lettek, mert nagyon jó szereplő volt Han és Gisele, személyes kedvencek voltak. Valahogy olyan pozitívak és szimpatikusak.


A 7. rész eleje szép búcsú volt tőlük, megcsinálták, ahogy illett, a végén pedig kijárt, ami kellett, erre a következő részben elbaxtak mindent. Han és Gisele emlékét meg úgy, ahogy van, el is felejtették. Ott van Dom, aki a 7. részben először annyit válaszol Sean kérdésére ("Mit fogsz csinálni Han gyilkosával?"), hogy ("Arra még nem találták ki a szavakat"), a temetésen pedig azt mondja, hogy ("De ő a sírba tett téged, ezért én is oda teszem őt"), aztán jött a 8. rész, és szembe köpték saját magukat. Rendben, hogy egy film, de a karakterek, akik bele vannak írva, legyenek már hűek magukhoz. Dominic Toretto, aki mindig állja a szavát és a család a mindene, nyugodtan visszamehetne a temetőbe, és lehugyozhatná Han sírját.


Ahogy mondtam, lehet, hogy csak egy film, és lehet, hogy mindez azért történt így, mert ők csak egy mellékszereplők voltak, de azért ez erős kijelentés, mert elég egyediek voltak, kulcsfigurák, Han már csak azért is, mert nagyot nézett mindenki, amikor a Tokiói hajsza után rögtön a 4. rész elején ott volt.


De amit most fogok mondani, az egész kérdést meg is válaszolom magamnak: Telibe hugyozzák a sztorit is, a karaktereket, az előző részeket is. Jason Statham ismert világsztár Sung Kanghoz képest, jobban el lehet adni, ennyi, a saját anyjukat eladnák hálivúdban, csak jöjjenek a dollármilliók.


Hogy említsünk egy fontosabb, súlyosabb dolgot, Paul Walker sajnos igazából halt meg, és ezért is szép lett volna, ha a 7. az utolsó rész.


De azért érdekel más véleménye is.



2019. máj. 23. 02:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor csináltak belőle jó karaktert?

Senki nem lesz attól jófiú, mert főszereplő egy filmben.

2019. máj. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát végülis jónak nem mondható, de attól még haver lett belőle a 8. végére, amikor megmentette Dom fiát.
2019. máj. 23. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!