Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi az anime címe? Talán...

Krisztike48 kérdése:

Mi az anime címe? Talán időutazó vagy valamifajta dimenzió műfajú lehet. Már nagyon régóta keresem ezt az animét, remélem együtt megtaláljuk. :D

Figyelt kérdés
A KÉRDÉSES ANIME: 12 részes sorozat, vagy film volt. Műfaja: Átlagos iskolai, dráma, "időutazó", "dimenzió"? A főszereplő: fiú. A barátai a „jövőben” meghaltak egy busz-balesetben kivéve őt. Visszajöttek az időben vagy manipulálták valahogy az időt és visszajutottak, hozzá. A főszereplő nagyon visszafogott, csendes.2 fiú barátja van az egyikre nem nagyon emlékszem, úgyhogy valami semmi karakterű, a másik pedig a szőke, ő nagyon okos, illedelmes, szóval ő a főszereplő példaképe úgymond. De már az elején érzed, hogy valami nagyobb dologról beszél a fiúval, miközben beszélgetnek. Mindig segíti őt, tanítja, hogy legyen önálló a barátkozásban, legyen magabiztosabb, határozottabb. Nem tudom, hogy a főszereplő hány lánnyal, de sokkal összebarátkozik. A lányok között van egy esernyős karakterű. Aztán élik az átlagos problémákkal teli mindennapokat az iskolában, mindenki boldog. Vége: Mindenki kint áll a pályán a suli a háttérben és valami dimenziós vagy időhurok nem is tudom, . De a többiek mondják a fiúnak, hogy örülnek, hogy megismerhették, de ő nem mehet velük oda ahova ők menni fognak. A szőke fiú meg azt mondta, hogy most már egyedül is boldogulni fogsz az életben. A szőke fiú meg lehet, hogy folyamatosan nézi az időt, hogy nehogy eljussanak addig a napig… valami ilyesmi, van amikor tanácsod ad neki, akkor folyamatosan cseszteti, hogy menjen csináljon valamit a problémával oldja meg. És ilyen dráma sírós a vége. ^-^

2019. máj. 23. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Boku dake ga Inai Machi, talán?
2019. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem sajnos :(

Köszönöm, hogy írtál, de azért, ha van még ötleted kíváncsi vagyok :D

2019. máj. 23. 20:53
 3/10 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! :D
2019. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amik eszembe jutottak de nagy valószínűséggel nem jó:

Kimi no nawa (anime film)

Orange

Kobato

Kamichama Karin

2019. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat ^-^ , de sajnos egyik sem :(

Nem tudom mikor fogom megtalálni :/

De reménykedem *.*

2019. máj. 25. 09:49
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek animeaddictsos ismertetők, amelyekben szerepel az időutazás kulcsszóként. 192 találat van, azokat nem tart annyira sokáig végigbogarászni :) remélem köztük van amit keresel, és tudtam segíteni :D

2019. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azóta sikerült megtalálnod? Még mindig nagyon érdekel ez az anime🙋
2019. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azóta sem sikerűlt megtalálni azt az animét :(

De tényleg mindenkinek köszönöm a segítségét. ^^

2020. jún. 12. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. De szerintem tedd fel a kérdést AnimeAddicts-on is. Ott sok szakértő van, szerintem tudnak segíteni :)
2020. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Trevor. ***** válasza:

Ez a Little Busters lesz. Az animét nem láttam, csak a visual novelt olvastam (ami alapján készült az anime).


2 évados, az első 26 részes, a második 13.


Nem akarok spoilerezni, így nem mennék bele a részletekbe. A buszbaleset stimmel, de három fiúbarátja van. Az esernyős (pontosabban napernyős) lány Mio, kék hajjal. A szőke fiút viszont kevered a barna hajúval.


Ha tudsz angolul és van elég szabadidőd, inkább olvasd el a vn-t, sokkal nagyobb élmény, mint megnézni az animét, fent van Steamen.

2020. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!