Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Főiskolai, egyetemi életetfeldolgozó, vagy ott játszódó filmek?

Keresnék olyan filmeket,amelyek helyszíne a főiskola,egyetem és azt a légkört mutatja be.

Már láttam:

Dr. Szöszi

HáziNyuszi

Miután

Nagyon köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, egyetem, főiskola

máj. 23. 14:59  Privát üzenet  

A válasz

Tanulj, tinó!

Holt költők társasága

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 23. 16:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! A Holt költőket imádom <3

# 2/2Időpont máj. 23. 17:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hold szerelmesei/Moon lovers-hez hasonló koreai vagy japán régi időkben játszódó romantikus sorozatot tudtok még ajánlani?
Mi a film címe? Egy újságcím kapcsán szeretnék érdeklödni, hogy meg tudná írni valaki, mi volt a címe a pár évvel ezelőtt az HBO -on is látható filmnek, ami az Írországban a múlt...
Tudtok a II. Világháborúban játszódó animét mondani?
Tudnátok ajánlani űrben játszódó filmeket/sorozatokat?
Milyen régi időkben játszódó, erotikusabb filmeket ismertek?
Tudnátok ajánlani a Hold szerelmesei / Moon lovers-hez hasonló koreai vagy japán régi korban játszódó sorozatokat?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!