Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik még egyáltalán az a...

Létezik még egyáltalán az a szinkron változat?

Figyelt kérdés

Van a Ne szólj szánk (egy szót se) című Mary-Kate és Ashley Olsen film. Ennek kettő szinkron változata van. Én eredetileg azzal a szinkron változattal láttam először a filmet és ismertem meg amiben Mary-Kate-nek Bogdányi Titanilla, Ashley-nek Mánya Zsófi, Emil Hatchew-nek Jakab Csaba, Sidney-nek Sörös sándor, stb. a magyar hangja. De van egy újabb szinkron változat is és manapság csak ezzel a szinkron változattal találom meg. Már tűvé tettem érte a netet, szóval olyan válaszokat nem kérek hogy "google-ezd ki", meg "keress rá a neten", meg ilyenek. A kérdésem az, hogy valaki nem tud e valamit, hogy megtalálható e még az eredeti régi szinkronnal a Ne szólj szánk és ha igen, akkor hol keressem?


itt van egyébként a film wikipédia oldala a szinkron miatt: [link]


2019. máj. 24. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megszokott dolog, hogy egy filmet újraszinkronizálnak. Ha a régivel kiadták valaha DVDn, VHSen akkot van rá esély, hogy be lehet szerezni ezt a változatot. Ha TV adta, akkor is van rá esély, hogy valaki felvette a filmet, de erre rábukkanni jóval kevesebb esély van. Ha csak moziban ment úgy, semmi esélyed.
2019. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

TV-ben ment és ha jól tudom dvd-n is kiadták. Nekem még videokazettára volt felvéve tévéből.

Manapság meg mint mondtam végig néztem minden internetes linket amin meg lehet nézni, de mindegyikre az újabbik szinkronnal van feltöltve és Ncore-ról is letöltöttem minden lehetséges feltöltött filet ami fenn van (3 vagy 4 lehetőség van fenn ncore-on) de azok is mind mind az új szinkronnal vannak. Van egy dvd formátumú változat, annál kicsit megörültem, hogy na hátha, mert dvd-sen rajta szokott lenni mind a két szinkron lehetőség, de azon is csak az újabbik volt rajta.

2019. máj. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!