Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok nekem animéket?

Ajánlanátok nekem animéket?

Figyelt kérdés

Izgalmas (, esetleg harcos) fantasy animéket keresek szerelmi szállal, nem kilóméterhosszút, nagyon kedves és cuki lányfőszereplővel, és nagyon álompasis főhőssel:D A nyomozós, filozofikus, elvont animék nem érdekelnek, plusz amik nagyon ellaposodnak(számomra például ilyen a Death note, Kuroshitsuji, amit imádtam, de iszonyú hosszú, és alig érdekelt egy idő után)

Ha bármilyen ajánlásotok van, nagyon szívesen fogadom^-^



2019. máj. 24. 17:11
 1/6 anonim válasza:

Kamisama Hajimemashita

Akatsuki no Yona (a leírásodnak talán ez felel meg a legjobban)

Mahoutsukai no Yome (ebben a férfi főszereplő nem egy álompasi külsőre, de nagyon érdekes a személyisége, és aranyosan alakul a szerelmi szál)

Hakuouki (romantikus, harcos, fantasy, reverse harem) (sokan szeretik, de én gyorsan feladtam)

Vampire Knight (mivel vámpíros, ezért a történet melankólikusabb és így talán kicsit elvontabbnak hat)

Fruits Basket

Soredemo Sekai wa Utsukushii (ebben a férfi főszereplő 12 éves, de aranyos történet xD)

Strike the Blood (harcos, fantasy, harem, romantikus, ecchi)


Olvasd el MyAnimeList-en a tartalmukat, hátha megtetszik valamelyik. ;)

2019. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm*„* Mindegyikbe bele fogok nézni^-^
2019. máj. 26. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
kampfer izgalmas
2019. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán még ezek is hasonlóak:

-Mahouka Koukou no Rettousei

-Bokura wa Minna Kawaisou

-Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Ren'ai Zunousen

És talán még ez a 2 is:

Angel Beats!

Death Parade

Ezek nagyjából megfelelnek a leírásnak szerintem.(Az utolsó 2 lehet nem :/, de a története mindkettőnek jó.)

2019. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is ^„^ <3
2019. máj. 29. 13:42
 6/6 josephw ***** válasza:

My Hero Academia

Tokyo Ghoul

2021. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!