Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is úgy érzi, hogy a...

Más is úgy érzi, hogy a 2010-es években nagyjából minden elkezdett rosszabbnak lenni?

Figyelt kérdés
A filmek, a zenék, a videojátékok, stb. Nagyjából minden egyre ritkábban jó.

2019. máj. 25. 14:21
 1/6 A kérdező kommentje:
*rosszabb
2019. máj. 25. 14:24
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem csak a filmek lettek rosszabbak.

Főleg azért, mert már nem lehet leülni úgy egyre, hogy ne valami idióta univerzum része legyen.

2019. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
Nem
2019. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem érzem így.
2019. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Én sem érzem így.

Most is ugyanúgy meg lehet találni a jó filmeket/zenéket. Keresni kell.

2019. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

Valamilyen szinten igazad van kérdező, de inkább egyre szétszórtabb minden!

Filmekből a Marvel és DC univerzumok, Transformers, Star Wars, és Halálos iramban filmek részei sorban jöttek ki egymás után, megoszló színvonallal és sikerrel, illetve még néhány olyan film, ami érdekes, de annyira azért nem bővelkednek a sikerfilmek, mint régebben! :(

Zenékből sajnos mégrosszabb a helyzet! Több mint fél évszázadon keresztül, 1957 és 2013 között rengeteg jó zene született, amiket a világon majdnem mindenki ismer, minden évben tömve voltak a slágerlisták, viszont az utóbbi 6 évben csak elszórtan pár slágermorzsa, ami tényleg jó, például: Despacito, Apuveddmeg, Mindenki táncol (Majka), stb.. tehát csak a néhány legismertebb.

Videójátékokból nem igazán tudok mit mondani, mert azokból eleve a régebbi, vagyis 2000 és 2010 közöttieket szeretem, az újakat annyira nem ismerem! :/

31/F

2019. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!