Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pixar haldoklik?

A Pixar haldoklik?

Figyelt kérdés
Még most sem mondható, hogy rossz filmeket csinálnának, de szerintem a Fel óta talán csak az Agymanók és a Coco hozta azt a minőséget, amit korábban megszokhattunk tőlük. Szerintetek mi lesz a Pixar jövője?

2019. máj. 25. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Nekem eddig se volt a szívem csücske, a disney mindig is fellülmúlta. A Hihetetlen család 2-vel azért még elég jól kaszáltak és az jó is volt, de ezeket a sokadik Toy Storykat és Verdákat már hanyagolniuk kéne. Már gagyik és őszíntén szólva kiskoromban is utáltam őket. :D

Elvileg 2020-ban jön egy Onward című film, aminek egész jó az alapkoncepciója, de félek , hogy elrontják. Például a Meridának is volt egy tök jó kiindulópontja, de elvitték egy unalmas irányba. Szerintem a Fel volt az egyedüli igazán jó film, az agymanók túl bugyuta volt, a Coco-t meg szinte egy az egyben lemásolták egy másik animációs filmről.


Akkor lehetne nagy jövője, ha befejeznék azt, hogy a gyerekeket hülyének nézik. Amikor én kicsi voltam, akkor a Fel és a Merida mozgatott meg egyedül, a többi filmjét mindig untam, mert már négy-ötévesen is egy hülyeségnek találtam a sztorijukat. :D A disney meg a dreamworks filmjei sokkal kalandosabbak és epikusabbak, jobban lehet rajtuk izgulni.

2019. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*felülmúlta
2019. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag biztos hogy nem, pl incredibles 2 összesen 1.2 milliárdot hozott(és 200 milliós büdzséről indult - habár ez csak a produkciós költségeket takarja, marketingre valószínűleg elment még egyszer ennyi). Viszonyításképp Last Jedi 317 millióból készült és összesen 1.33 milliárdot hozott(makerketingről nem találtam számokat, de gyanítom hogy azért ők valamivel többet költöttek). Vagy pl Infinity War 400 millióból(+marketing) készült és ~2 milliárdot hozott - azért ezekhez hasolítom mert nagyon sikeresek, infinity war minden idők ötödik legtöbbet hozó filmje, last jedi meg függetlenül attól hogy kb mindenki utálta a 9. legsikeresebb lett(incredibles 2 a 10.). Nagyon messze van a pixar a haldoklástól. A disneyvel összehasonlítani szerintem hülyeség, a pixar másfél évente kihoz egy filmet, a disney évente legalább hatot - de inkább többet, csak idén jön még 6 filmjük. Meg sem közelítik egymást források tekintetében, sokkal több probálkozásból reálisan nézve sokkal több esélyük van valami nézhetőt összehozni.
2019. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Egy életre leírta a Pixárt a kérdező, pedig még közelről sincs vége annak, amit letettek az asztalra.
2019. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem. Amúgy szerintem a Pixarnak nincs rossz filmje, mert mindegyikben van valami jó (már alapból a koncepciók), még akkor is, ha néha unalmas irányba mennek. Nekem mondjuk pont a Fel nem tetszett (a Carl-Ellie- sztorin kívül), ellenben a Toy Story 3., a Verdák 3., a Szenilla nyomában, az Agymanók, a Coco és szerintem a Hihetetlen család 2.is remek filmek voltak, én legalábbis nagyon élveztem őket, számomra 100%- ig Pixar- minőség voltak. Igen, voltak mellényúlások (Dínó tesó, Merida,a bátor, Szörny Egyetem), de ezekben is voltak jó pontok. Szerintem továbbra is egy zseniális cég (bár még mindig inkább disneys vagyok), bár azért őszintén remélem, hogy az Onward beváltja a reményeimet.
2019. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mi lesz a céggel, de a Verdák trilógia nagy kedvencem kiskorom óta a Cocot meg imádtam 😍 16/l
2019. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!